чи скористайтесь пошуком:
16", 2560x1600 (WQXGA), IPS, Intel Core Ultra 9 275HX (2.1 - 5.4 ГГц), DDR - 64 ГБ, SSD - 2 Тб, NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti, GPU - 12 ГБ, DLSS 4, без операційної системи, 90 Втг, 2.7 кг Немає в наявності 131 591 грн
Аналог
код: U1041922
16", 2560x1600 (WQXGA), IPS, Intel Core Ultra 9 275HX (2.1 - 5.4 ГГц), DDR - 32 ГБ, SSD - 1 ТБ, NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti, GPU - 12 ГБ, DLSS 4, DOS, 90 Втг, 2.7 кг
118 999 грн
+ 2236 балів ITbox
Аналог
131 655 грн
+ 2478 балів ITbox
Разом дешевше Ноутбук Acer Predator Helios Neo 16 PHN16-73 (NH.QX4EU.001)
Характеристики Ноутбук Acer Predator Helios Neo 16 PHN16-73 (NH.QX4EU.001)
| Кількість ядер процесора | 24 |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 64 ГБ |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 2 |
| Тип накопичувача | SSD |
| Об'єм SSD | 2 Тб |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express 4.0 x4 |
| Кількість слотів M.2 | 2 |
| Кардрідер | Card-reader |
| Відеокарта | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti |
| Об'єм відеопам'яті | 12 ГБ |
| Версія DLSS | DLSS 4 |
| Веб-камера | Full HD, 1080p |
| Аудіосистема | DTS:X ULTRA |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон, стереодинаміки |
| Бездротові технології | Bluetooth 5.3, Wi-Fi 6Е (802.11aх) |
| Мережевий адаптер | 5 Gigabit Ethernet |
| Інтерфейси та підключення | 1 x USB 3.2 Gen 1, 2 x USB 3.2 Gen 2, 2 x USB 3.2 Gen 2 Type-C, HDMI 2.1, Комбінований аудіороз'єм |
| Операційна система | без операційної системи |
| Ємність акумулятора | 90 Втг |
| Особливості | TPM модуль, гніздо для замка Kensington, підсвічування клавіатури, українська клавіатура |
| Ширина | 356.78 мм |
| Висота | 27.71 мм |
| Глибина | 279.55 мм |
| Вага | 2.7 кг |
| Колір | чорний |
| Виробник | Acer |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Читати повністю
Опис Ноутбук Acer Predator Helios Neo 16 PHN16-73 (NH.QX4EU.001)
16", 2560x1600 (WQXGA), IPS, Intel Core Ultra 9 275HX (2.1 - 5.4 ГГц), DDR - 64 ГБ, SSD - 2 Тб, NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti, GPU - 12 ГБ, DLSS 4, без операційної системи, 90 Втг, 2.7 кг Немає в наявності 131 591 грн
Аналог
118 999 грн
+ 2236 балів ITbox
Аналог
131 655 грн
+ 2478 балів ITbox
Характеристики Ноутбук Acer Predator Helios Neo 16 PHN16-73 (NH.QX4EU.001)
| Кількість ядер процесора | 24 |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 64 ГБ |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 2 |
| Тип накопичувача | SSD |
| Об'єм SSD | 2 Тб |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express 4.0 x4 |
| Кількість слотів M.2 | 2 |
| Кардрідер | Card-reader |
| Відеокарта | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti |
| Об'єм відеопам'яті | 12 ГБ |
| Версія DLSS | DLSS 4 |
| Веб-камера | Full HD, 1080p |
| Аудіосистема | DTS:X ULTRA |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон, стереодинаміки |
| Бездротові технології | Bluetooth 5.3, Wi-Fi 6Е (802.11aх) |
| Мережевий адаптер | 5 Gigabit Ethernet |
| Інтерфейси та підключення | 1 x USB 3.2 Gen 1, 2 x USB 3.2 Gen 2, 2 x USB 3.2 Gen 2 Type-C, HDMI 2.1, Комбінований аудіороз'єм |
| Операційна система | без операційної системи |
| Ємність акумулятора | 90 Втг |
| Особливості | TPM модуль, гніздо для замка Kensington, підсвічування клавіатури, українська клавіатура |
| Ширина | 356.78 мм |
| Висота | 27.71 мм |
| Глибина | 279.55 мм |
| Вага | 2.7 кг |
| Колір | чорний |
| Виробник | Acer |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Читати повністю
Опис Ноутбук Acer Predator Helios Neo 16 PHN16-73 (NH.QX4EU.001)
Аксесуари Ноутбук Acer Predator Helios Neo 16 PHN16-73 (NH.QX4EU.001)
Аналоги Ноутбук Acer Predator Helios Neo 16 PHN16-73 (NH.QX4EU.001)
код: U1041922 в наявності
+ 2236 балів ITbox
Акція
код: U1090486 в наявності
+ 2478 балів ITbox
код: U1118496 в наявності
+ 2558 балів ITbox
Акція
код: U1133266 в наявності
+ 2791 бал ITbox
Акція
код: U1100043 в наявності
+ 1848 балів ITbox
код: U1090499 в наявності
+ 2642 бала ITbox
Витратні матеріали Ноутбук Acer Predator Helios Neo 16 PHN16-73 (NH.QX4EU.001)
Програмне забезпечення Ноутбук Acer Predator Helios Neo 16 PHN16-73 (NH.QX4EU.001)
Бренди в категорії Ноутбуки