чи скористайтесь пошуком:
16", 2560x1600 (WQXGA), IPS, Intel Core Ultra 9 275HX (2.1 - 5.4 ГГц), DDR - 32 ГБ, SSD - 1 ТБ, NVIDIA GeForce RTX 5060, GPU - 8 ГБ, DLSS 4, без операційної системи, 90 Втг, 2.7 кг Немає в наявності 84 149 грн
Аналог
код: U1150474
16", 2560x1600 (WQXGA), IPS, Intel Core Ultra 9 275HX (2.1 - 5.4 ГГц), DDR - 32 ГБ, SSD - 1 ТБ, NVIDIA GeForce RTX 5060, GPU - 8 ГБ, DLSS 4, без операційної системи, 90 Втг, 2.7 кг
84 999 грн
+ 853 бала ITbox
Аналог
код: U1081428
14.5", 2880x1800 (WQXGA ), OLED, AMD Ryzen Al 7 350 (2 - 5 ГГц), DDR - 32 ГБ, SSD - 1 ТБ, NVIDIA GeForce RTX 5060, GPU - 8 ГБ, DLSS 4, Windows 11 Home, 76 Втг, 1.57 кг
88 999 грн
+ 890 балів ITbox
Разом дешевше Ноутбук Acer Predator Helios Neo 16 PHN16-73 (NH.QVUEU.002)
Характеристики Ноутбук Acer Predator Helios Neo 16 PHN16-73 (NH.QVUEU.002)
| Кількість ядер процесора | 24 |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 ГБ |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 2 |
| Тип накопичувача | SSD |
| Об'єм SSD | 1 ТБ |
| Кількість слотів M.2 | 2 |
| Кардрідер | Card-reader |
| Відеокарта | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Об'єм відеопам'яті | 8 ГБ |
| Версія DLSS | DLSS 4 |
| Веб-камера | FHD 1080p + IR |
| Аудіосистема | DTS:X ULTRA |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон, стереодинаміки |
| Бездротові технології | Bluetooth 5.4, Wi-Fi 6Е (802.11aх) |
| Мережевий адаптер | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Інтерфейси та підключення | 1 x USB 3.2 Gen 1, 2 x USB 3.2 Gen 2, 2 х Thunderbolt 4, HDMI, Комбінований аудіороз'єм |
| Операційна система | без операційної системи |
| Ємність батареї | 4 cell |
| Ємність акумулятора | 90 Втг |
| Особливості | TPM модуль, гніздо для замка Kensington, підсвічування клавіатури, українська клавіатура |
| Ширина | 356.78 мм |
| Висота | 23.9 мм |
| Глибина | 275.5 мм |
| Вага | 2.7 кг |
| Колір | чорний |
| Виробник | Acer |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Читати повністю
Опис Ноутбук Acer Predator Helios Neo 16 PHN16-73 (NH.QVUEU.002)
16", 2560x1600 (WQXGA), IPS, Intel Core Ultra 9 275HX (2.1 - 5.4 ГГц), DDR - 32 ГБ, SSD - 1 ТБ, NVIDIA GeForce RTX 5060, GPU - 8 ГБ, DLSS 4, без операційної системи, 90 Втг, 2.7 кг Немає в наявності 84 149 грн
Аналог
84 999 грн
+ 853 бала ITbox
Аналог
88 999 грн
+ 890 балів ITbox
Характеристики Ноутбук Acer Predator Helios Neo 16 PHN16-73 (NH.QVUEU.002)
| Кількість ядер процесора | 24 |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 ГБ |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 2 |
| Тип накопичувача | SSD |
| Об'єм SSD | 1 ТБ |
| Кількість слотів M.2 | 2 |
| Кардрідер | Card-reader |
| Відеокарта | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Об'єм відеопам'яті | 8 ГБ |
| Версія DLSS | DLSS 4 |
| Веб-камера | FHD 1080p + IR |
| Аудіосистема | DTS:X ULTRA |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон, стереодинаміки |
| Бездротові технології | Bluetooth 5.4, Wi-Fi 6Е (802.11aх) |
| Мережевий адаптер | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Інтерфейси та підключення | 1 x USB 3.2 Gen 1, 2 x USB 3.2 Gen 2, 2 х Thunderbolt 4, HDMI, Комбінований аудіороз'єм |
| Операційна система | без операційної системи |
| Ємність батареї | 4 cell |
| Ємність акумулятора | 90 Втг |
| Особливості | TPM модуль, гніздо для замка Kensington, підсвічування клавіатури, українська клавіатура |
| Ширина | 356.78 мм |
| Висота | 23.9 мм |
| Глибина | 275.5 мм |
| Вага | 2.7 кг |
| Колір | чорний |
| Виробник | Acer |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Читати повністю
Опис Ноутбук Acer Predator Helios Neo 16 PHN16-73 (NH.QVUEU.002)
Аксесуари Ноутбук Acer Predator Helios Neo 16 PHN16-73 (NH.QVUEU.002)
Аналоги Ноутбук Acer Predator Helios Neo 16 PHN16-73 (NH.QVUEU.002)
код: U1150474 в наявності
+ 853 бала ITbox
код: U1081428 в наявності
+ 890 балів ITbox
код: U1110830 в наявності
+ 841 бал ITbox
код: U1080264 в наявності
+ 1494 бала ITbox
код: U1088206 в наявності
+ 1153 бала ITbox
код: U1130041 в наявності
+ 1218 балів ITbox
код: U1082269 в наявності
+ 1218 балів ITbox
код: U1081411 в наявності
+ 1350 балів ITbox
код: U1088208 в наявності
+ 1153 бала ITbox
код: U1101997 в наявності
+ 1153 бала ITbox
код: U1156921 в наявності
+ 1526 балів ITbox
код: U1080270 в наявності
+ 1526 балів ITbox
код: U1090495 в наявності
+ 1246 балів ITbox
Витратні матеріали Ноутбук Acer Predator Helios Neo 16 PHN16-73 (NH.QVUEU.002)
Програмне забезпечення Ноутбук Acer Predator Helios Neo 16 PHN16-73 (NH.QVUEU.002)
Бренди в категорії Ноутбуки