чи скористайтесь пошуком:
16", 2560x1600 (WQXGA), OLED, Intel Core Ultra 9 275HX (2.1 - 5.4 ГГц), DDR - 64 ГБ, SSD - 2 ТБ SSD (2 x 1 ТБ), NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti, GPU - 12 ГБ, DLSS 4, Windows 11 Pro, 90 Втг, 2.65 кг Немає в наявності 167 317 грн
Аналог
157 299 грн
+ 2450 балів ITbox
Аналог
код: U1087564
16", 2560x1600 (WQXGA), IPS, Intel Core Ultra 9 275HX (2.1 - 5.4 ГГц), DDR - 64 ГБ, SSD - 1 ТБ, NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti, GPU - 12 ГБ, DLSS 4, DOS, 83 Втг, 2.76 кг
181 155 грн
+ 3628 балів ITbox
Разом дешевше Ноутбук Acer Predator Helios 16 PH16-73 (NH.QW1EU.002)
Характеристики Ноутбук Acer Predator Helios 16 PH16-73 (NH.QW1EU.002)
| Кількість ядер процесора | 24 |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 64 ГБ |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 2 |
| Тип накопичувача | SSD |
| Об'єм SSD | 2 ТБ SSD (2 x 1 ТБ) |
| Кількість слотів M.2 | 2 |
| Кардрідер | Card-reader |
| Відеокарта | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti |
| Об'єм відеопам'яті | 12 ГБ |
| Версія DLSS | DLSS 4 |
| Веб-камера | FHD 1080p + IR |
| Аудіосистема | DTS:X ULTRA |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон, стереодинаміки |
| Бездротові технології | Bluetooth 5.4, Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Мережевий адаптер | 5 Gigabit Ethernet |
| Інтерфейси та підключення | 1 x USB 3.2 Gen 1, 2 x USB 3.2 Gen 2, 2 х Thunderbolt 5, HDMI, Комбінований аудіороз'єм |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Ємність батареї | 4 cell |
| Ємність акумулятора | 90 Втг |
| Особливості | підсвічування клавіатури, українська клавіатура, підтримує під'єднання 2 моніторів |
| Ширина | 356.78 мм |
| Висота | 27.75 мм |
| Глибина | 279.55 мм |
| Вага | 2.65 кг |
| Колір | чорний |
| Виробник | Acer |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Читати повністю
Опис Ноутбук Acer Predator Helios 16 PH16-73 (NH.QW1EU.002)
16", 2560x1600 (WQXGA), OLED, Intel Core Ultra 9 275HX (2.1 - 5.4 ГГц), DDR - 64 ГБ, SSD - 2 ТБ SSD (2 x 1 ТБ), NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti, GPU - 12 ГБ, DLSS 4, Windows 11 Pro, 90 Втг, 2.65 кг Немає в наявності 167 317 грн
Аналог
157 299 грн
+ 2450 балів ITbox
Аналог
181 155 грн
+ 3628 балів ITbox
Характеристики Ноутбук Acer Predator Helios 16 PH16-73 (NH.QW1EU.002)
| Кількість ядер процесора | 24 |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 64 ГБ |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 2 |
| Тип накопичувача | SSD |
| Об'єм SSD | 2 ТБ SSD (2 x 1 ТБ) |
| Кількість слотів M.2 | 2 |
| Кардрідер | Card-reader |
| Відеокарта | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti |
| Об'єм відеопам'яті | 12 ГБ |
| Версія DLSS | DLSS 4 |
| Веб-камера | FHD 1080p + IR |
| Аудіосистема | DTS:X ULTRA |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон, стереодинаміки |
| Бездротові технології | Bluetooth 5.4, Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Мережевий адаптер | 5 Gigabit Ethernet |
| Інтерфейси та підключення | 1 x USB 3.2 Gen 1, 2 x USB 3.2 Gen 2, 2 х Thunderbolt 5, HDMI, Комбінований аудіороз'єм |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Ємність батареї | 4 cell |
| Ємність акумулятора | 90 Втг |
| Особливості | підсвічування клавіатури, українська клавіатура, підтримує під'єднання 2 моніторів |
| Ширина | 356.78 мм |
| Висота | 27.75 мм |
| Глибина | 279.55 мм |
| Вага | 2.65 кг |
| Колір | чорний |
| Виробник | Acer |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Читати повністю
Опис Ноутбук Acer Predator Helios 16 PH16-73 (NH.QW1EU.002)
Аксесуари Ноутбук Acer Predator Helios 16 PH16-73 (NH.QW1EU.002)
Аналоги Ноутбук Acer Predator Helios 16 PH16-73 (NH.QW1EU.002)
код: U1099296 в наявності
+ 2450 балів ITbox
код: U1087564 в наявності
+ 3628 балів ITbox
Акція
код: U1151070 в наявності
+ 3628 балів ITbox
Акція
код: U1088212 в наявності
+ 2248 балів ITbox
код: U1090494 в наявності
+ 2203 бала ITbox
Витратні матеріали Ноутбук Acer Predator Helios 16 PH16-73 (NH.QW1EU.002)
Програмне забезпечення Ноутбук Acer Predator Helios 16 PH16-73 (NH.QW1EU.002)
Бренди в категорії Ноутбуки