чи скористайтесь пошуком:
17.3", 1920х1080 (FullHD), IPS, AMD Ryzen 7 260 (3.8 - 5.1 ГГц), DDR - 32 ГБ, SSD - 1 ТБ, NVIDIA GeForce RTX 5060, GPU - 8 ГБ, DLSS 4, без операційної системи, 76 Втг, 2.71 кг Немає в наявності 70 393 грн
Аналог
70 999 грн
+ 1066 балів ITbox
Аналог
70 999 грн
+ 1066 балів ITbox
Разом дешевше Ноутбук Acer Nitro V 17 AI ANV17-41-R7NT (NH.QYVEU.006)
Характеристики Ноутбук Acer Nitro V 17 AI ANV17-41-R7NT (NH.QYVEU.006)
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 ГБ |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 2 |
| Тип накопичувача | SSD |
| Об'єм SSD | 1 ТБ |
| Кількість слотів M.2 | 2 |
| Кардрідер | Card-reader |
| Відеокарта | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Об'єм відеопам'яті | 8 ГБ |
| Версія DLSS | DLSS 4 |
| Веб-камера | 720p HD |
| Аудіосистема | DTS:X ULTRA |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон, стереодинаміки |
| Бездротові технології | Bluetooth 5.3, Wi-Fi 6Е (802.11aх) |
| Мережевий адаптер | Gigabit Ethernet |
| Інтерфейси та підключення | 1 x USB 3.2 Gen 1, 2 x USB 3.2 Gen 2, 1 x USB 4.0 Type-C, LAN (RJ-45), HDMI, Комбінований аудіороз'єм |
| Операційна система | без операційної системи |
| Ємність батареї | 4 cell |
| Ємність акумулятора | 76 Втг |
| Особливості | підсвічування клавіатури, українська клавіатура |
| Ширина | 400.85 мм |
| Висота | 24 мм |
| Глибина | 275.62 мм |
| Вага | 2.71 кг |
| Колір | чорний |
| Виробник | Acer |
| Штрихкод | 4711474583666 |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Читати повністю
Опис Ноутбук Acer Nitro V 17 AI ANV17-41-R7NT (NH.QYVEU.006)
17.3", 1920х1080 (FullHD), IPS, AMD Ryzen 7 260 (3.8 - 5.1 ГГц), DDR - 32 ГБ, SSD - 1 ТБ, NVIDIA GeForce RTX 5060, GPU - 8 ГБ, DLSS 4, без операційної системи, 76 Втг, 2.71 кг Немає в наявності 70 393 грн
Аналог
70 999 грн
+ 1066 балів ITbox
Аналог
70 999 грн
+ 1066 балів ITbox
Характеристики Ноутбук Acer Nitro V 17 AI ANV17-41-R7NT (NH.QYVEU.006)
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 ГБ |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 2 |
| Тип накопичувача | SSD |
| Об'єм SSD | 1 ТБ |
| Кількість слотів M.2 | 2 |
| Кардрідер | Card-reader |
| Відеокарта | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Об'єм відеопам'яті | 8 ГБ |
| Версія DLSS | DLSS 4 |
| Веб-камера | 720p HD |
| Аудіосистема | DTS:X ULTRA |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон, стереодинаміки |
| Бездротові технології | Bluetooth 5.3, Wi-Fi 6Е (802.11aх) |
| Мережевий адаптер | Gigabit Ethernet |
| Інтерфейси та підключення | 1 x USB 3.2 Gen 1, 2 x USB 3.2 Gen 2, 1 x USB 4.0 Type-C, LAN (RJ-45), HDMI, Комбінований аудіороз'єм |
| Операційна система | без операційної системи |
| Ємність батареї | 4 cell |
| Ємність акумулятора | 76 Втг |
| Особливості | підсвічування клавіатури, українська клавіатура |
| Ширина | 400.85 мм |
| Висота | 24 мм |
| Глибина | 275.62 мм |
| Вага | 2.71 кг |
| Колір | чорний |
| Виробник | Acer |
| Штрихкод | 4711474583666 |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Читати повністю
Опис Ноутбук Acer Nitro V 17 AI ANV17-41-R7NT (NH.QYVEU.006)
Аксесуари Ноутбук Acer Nitro V 17 AI ANV17-41-R7NT (NH.QYVEU.006)
Аналоги Ноутбук Acer Nitro V 17 AI ANV17-41-R7NT (NH.QYVEU.006)
код: U1126377 в наявності
+ 1066 балів ITbox
код: U1083153 в наявності
+ 1066 балів ITbox
код: U1088206 в наявності
+ 1153 бала ITbox
код: U1073126 в наявності
+ 1113 балів ITbox
код: U1088208 в наявності
+ 1153 бала ITbox
код: U1130036 в наявності
+ 1139 балів ITbox
код: U1073129 в наявності
+ 1058 балів ITbox
код: U1082256 в наявності
+ 1139 балів ITbox
код: U1096184 в наявності
+ 1103 бала ITbox
код: U1101997 в наявності
+ 1153 бала ITbox
код: U1080268 в наявності
+ 1065 балів ITbox
код: U1082263 в наявності
+ 1030 балів ITbox
код: U1156920 в наявності
+ 1397 балів ITbox
код: U1163083 в наявності
+ 1312 балів ITbox
Витратні матеріали Ноутбук Acer Nitro V 17 AI ANV17-41-R7NT (NH.QYVEU.006)
Програмне забезпечення Ноутбук Acer Nitro V 17 AI ANV17-41-R7NT (NH.QYVEU.006)
Бренди в категорії Ноутбуки