чи скористайтесь пошуком:
16", 1920x1200 (WUXGA), IPS, AMD Ryzen AI 7 350 (2.0 - 5.0 ГГц), DDR - 32 ГБ, SSD - 1 ТБ, NVIDIA GeForce RTX 5060, GPU - 8 ГБ, DLSS 4, без операційної системи, 76 Втг, 2.43 кг
код: U1099660 сьогодні
Гарантія 12 міс
23999 грн код: U1099660 сьогодні
15.6", 1920х1080 (FullHD), IPS, Intel Core 3 N355 (1.9 - 3.9 ГГц), DDR - 16 ГБ, SSD - 512 ГБ, Intel Graphics, без операційної системи, 45.6 Втг, 1.53 кг
Топ продажів
код: U1147124 сьогодні
Гарантія 12 міс
41999 грн код: U1147124 сьогодні
+ 422 бала ITbox
16", 1920x1200 (WUXGA), IPS, AMD Ryzen 5 240 (4.3 - 5.0 ГГц), DDR - 16 ГБ, SSD - 512 ГБ, NVIDIA GeForce RTX 3050, GPU - 6 ГБ, Linux, 76 Втг, 2.44 кг
код: U1059439 сьогодні
Гарантія 12 міс
27999 грн код: U1059439 сьогодні
+ 282 бала ITbox
15.6", 1920х1080 (FullHD), LCD, AMD Ryzen 7 5825U (2.0 - 4.5 ГГц), DDR - 16 ГБ, SSD - 1 ТБ, AMD Radeon Graphics, без операційної системи, 53 Втг, 1.78 кг
Вибір ITBOX
код: U1151561 сьогодні
Гарантія 12 міс
48999 грн код: U1151561 сьогодні
+ 492 бала ITbox
16", 1920x1200 (WUXGA), IPS, AMD Ryzen 5 240 (4.3 - 5.0 ГГц), DDR - 16 ГБ, SSD - 1 ТБ, NVIDIA GeForce RTX 4050, GPU - 6 ГБ, без операційної системи, 76 Втг, 2.44 кг
Разом дешевше Ноутбук Acer Nitro V 16 AI ANV16-61-R6Z2 (NH.QUJEU.003)
Характеристики Ноутбук Acer Nitro V 16 AI ANV16-61-R6Z2 (NH.QUJEU.003)
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 ГБ |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 2 |
| Тип накопичувача | SSD |
| Об'єм SSD | 1 ТБ |
| Кількість слотів M.2 | 2 |
| Кардрідер | Card-reader |
| Відеокарта | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Об'єм відеопам'яті | 8 ГБ |
| Версія DLSS | DLSS 4 |
| Веб-камера | Full HD, 1080p |
| Аудіосистема | DTS:X ULTRA |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон, стереодинаміки |
| Бездротові технології | Bluetooth 5.3, Wi-Fi 6 (802.11aх) |
| Мережевий адаптер | Gigabit Ethernet |
| Інтерфейси та підключення | 1 x USB 3.2 Gen 1, 2 x USB 3.2 Gen 2, 1 x USB 4.0 Type-C, LAN (RJ-45), HDMI, Комбінований аудіороз'єм |
| Операційна система | без операційної системи |
| Ємність батареї | 4 cell |
| Ємність акумулятора | 76 Втг |
| Особливості | зарядка від USB, підсвічування клавіатури, українська клавіатура |
| Ширина | 360.04 мм |
| Висота | 24.5 мм |
| Глибина | 275.62 мм |
| Вага | 2.43 кг |
| Колір | чорний |
| Виробник | Acer |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Читати повністю
Опис Ноутбук Acer Nitro V 16 AI ANV16-61-R6Z2 (NH.QUJEU.003)
16", 1920x1200 (WUXGA), IPS, AMD Ryzen AI 7 350 (2.0 - 5.0 ГГц), DDR - 32 ГБ, SSD - 1 ТБ, NVIDIA GeForce RTX 5060, GPU - 8 ГБ, DLSS 4, без операційної системи, 76 Втг, 2.43 кг
код: U1099660 сьогодні
Гарантія 12 міс
23999 грн код: U1099660 сьогодні
15.6", 1920х1080 (FullHD), IPS, Intel Core 3 N355 (1.9 - 3.9 ГГц), DDR - 16 ГБ, SSD - 512 ГБ, Intel Graphics, без операційної системи, 45.6 Втг, 1.53 кг
Топ продажів
код: U1147124 сьогодні
Гарантія 12 міс
41999 грн код: U1147124 сьогодні
+ 422 бала ITbox
16", 1920x1200 (WUXGA), IPS, AMD Ryzen 5 240 (4.3 - 5.0 ГГц), DDR - 16 ГБ, SSD - 512 ГБ, NVIDIA GeForce RTX 3050, GPU - 6 ГБ, Linux, 76 Втг, 2.44 кг
код: U1059439 сьогодні
Гарантія 12 міс
27999 грн код: U1059439 сьогодні
+ 282 бала ITbox
15.6", 1920х1080 (FullHD), LCD, AMD Ryzen 7 5825U (2.0 - 4.5 ГГц), DDR - 16 ГБ, SSD - 1 ТБ, AMD Radeon Graphics, без операційної системи, 53 Втг, 1.78 кг
Вибір ITBOX
код: U1151561 сьогодні
Гарантія 12 міс
48999 грн код: U1151561 сьогодні
+ 492 бала ITbox
16", 1920x1200 (WUXGA), IPS, AMD Ryzen 5 240 (4.3 - 5.0 ГГц), DDR - 16 ГБ, SSD - 1 ТБ, NVIDIA GeForce RTX 4050, GPU - 6 ГБ, без операційної системи, 76 Втг, 2.44 кг
Характеристики Ноутбук Acer Nitro V 16 AI ANV16-61-R6Z2 (NH.QUJEU.003)
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 ГБ |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 2 |
| Тип накопичувача | SSD |
| Об'єм SSD | 1 ТБ |
| Кількість слотів M.2 | 2 |
| Кардрідер | Card-reader |
| Відеокарта | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Об'єм відеопам'яті | 8 ГБ |
| Версія DLSS | DLSS 4 |
| Веб-камера | Full HD, 1080p |
| Аудіосистема | DTS:X ULTRA |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон, стереодинаміки |
| Бездротові технології | Bluetooth 5.3, Wi-Fi 6 (802.11aх) |
| Мережевий адаптер | Gigabit Ethernet |
| Інтерфейси та підключення | 1 x USB 3.2 Gen 1, 2 x USB 3.2 Gen 2, 1 x USB 4.0 Type-C, LAN (RJ-45), HDMI, Комбінований аудіороз'єм |
| Операційна система | без операційної системи |
| Ємність батареї | 4 cell |
| Ємність акумулятора | 76 Втг |
| Особливості | зарядка від USB, підсвічування клавіатури, українська клавіатура |
| Ширина | 360.04 мм |
| Висота | 24.5 мм |
| Глибина | 275.62 мм |
| Вага | 2.43 кг |
| Колір | чорний |
| Виробник | Acer |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Читати повністю
Опис Ноутбук Acer Nitro V 16 AI ANV16-61-R6Z2 (NH.QUJEU.003)
Аксесуари Ноутбук Acer Nitro V 16 AI ANV16-61-R6Z2 (NH.QUJEU.003)
Аналоги Ноутбук Acer Nitro V 16 AI ANV16-61-R6Z2 (NH.QUJEU.003)
код: U1108945 в наявності
+ 1284 бала ITbox
код: U1126377 в наявності
+ 1066 балів ITbox
код: U1082269 в наявності
+ 1218 балів ITbox
код: U1080264 в наявності
+ 1494 бала ITbox
код: U1083153 в наявності
+ 1066 балів ITbox
код: U1130041 в наявності
+ 1218 балів ITbox
код: U1088206 в наявності
+ 1153 бала ITbox
код: U1073126 в наявності
+ 1113 балів ITbox
код: U1088208 в наявності
+ 1153 бала ITbox
код: U1130036 в наявності
+ 1139 балів ITbox
код: U1073129 в наявності
+ 1058 балів ITbox
код: U1096184 в наявності
+ 1103 бала ITbox
код: U1101997 в наявності
+ 1153 бала ITbox
код: U1082256 в наявності
+ 1139 балів ITbox
код: U1080268 в наявності
+ 1065 балів ITbox
код: U1156921 в наявності
+ 1526 балів ITbox
код: U1156920 в наявності
+ 1397 балів ITbox
код: U1082263 в наявності
+ 1030 балів ITbox
код: U1080270 в наявності
+ 1526 балів ITbox
Витратні матеріали Ноутбук Acer Nitro V 16 AI ANV16-61-R6Z2 (NH.QUJEU.003)
Програмне забезпечення Ноутбук Acer Nitro V 16 AI ANV16-61-R6Z2 (NH.QUJEU.003)
Бренди в категорії Ноутбуки