чи скористайтесь пошуком:
16", 2560x1600 (WQXGA), IPS, AMD Ryzen AI 9 365 (2.0 - 5.0 ГГц), DDR - 32 ГБ, SSD - 1 ТБ, NVIDIA GeForce RTX 5070, GPU - 8 ГБ, DLSS 4, без операційної системи, 76 Втг, 2.1 кг Немає в наявності 83 415 грн
Аналог
код: U1132312
16", 2560x1600 (WQXGA), IPS, AMD Ryzen AI 9 365 (2.0 - 5.0 ГГц), DDR - 32 ГБ, SSD - 2 Тб, NVIDIA GeForce RTX 5070, GPU - 8 ГБ, DLSS 4, без операційної системи, 76 Втг, 2.43 кг
84 199 грн
+ 844 бала ITbox
Аналог
код: U1081428
14.5", 2880x1800 (WQXGA ), OLED, AMD Ryzen Al 7 350 (2 - 5 ГГц), DDR - 32 ГБ, SSD - 1 ТБ, NVIDIA GeForce RTX 5060, GPU - 8 ГБ, DLSS 4, Windows 11 Home, 76 Втг, 1.57 кг
88 999 грн
+ 890 балів ITbox
Разом дешевше Ноутбук Acer Nitro V 16S AI ANV16S-61-R9MB (NH.QXNEU.004)
Характеристики Ноутбук Acer Nitro V 16S AI ANV16S-61-R9MB (NH.QXNEU.004)
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 ГБ |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 2 |
| Тип накопичувача | SSD |
| Об'єм SSD | 1 ТБ |
| Кількість слотів M.2 | 2 |
| Кардрідер | Card-reader |
| Відеокарта | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
| Об'єм відеопам'яті | 8 ГБ |
| Версія DLSS | DLSS 4 |
| Веб-камера | Full HD, 1080p |
| Аудіосистема | DTS:X ULTRA |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон, стереодинаміки |
| Бездротові технології | Bluetooth 5.3, Wi-Fi 6 (802.11aх) |
| Мережевий адаптер | Gigabit Ethernet |
| Інтерфейси та підключення | 1 x USB 3.2 Gen 1, 2 x USB 3.2 Gen 2, 1 x USB 4.0 Type-C, LAN (RJ-45), HDMI, Комбінований аудіороз'єм |
| Операційна система | без операційної системи |
| Ємність батареї | 4 cell |
| Ємність акумулятора | 76 Втг |
| Особливості | підсвічування клавіатури, українська клавіатура |
| Ширина | 357.7 мм |
| Висота | 19.95 мм |
| Глибина | 264 мм |
| Вага | 2.1 кг |
| Колір | чорний |
| Виробник | Acer |
| Штрихкод | 4711474582751 |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Читати повністю
Опис Ноутбук Acer Nitro V 16S AI ANV16S-61-R9MB (NH.QXNEU.004)
16", 2560x1600 (WQXGA), IPS, AMD Ryzen AI 9 365 (2.0 - 5.0 ГГц), DDR - 32 ГБ, SSD - 1 ТБ, NVIDIA GeForce RTX 5070, GPU - 8 ГБ, DLSS 4, без операційної системи, 76 Втг, 2.1 кг Немає в наявності 83 415 грн
Аналог
84 199 грн
+ 844 бала ITbox
Аналог
88 999 грн
+ 890 балів ITbox
Характеристики Ноутбук Acer Nitro V 16S AI ANV16S-61-R9MB (NH.QXNEU.004)
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 ГБ |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 2 |
| Тип накопичувача | SSD |
| Об'єм SSD | 1 ТБ |
| Кількість слотів M.2 | 2 |
| Кардрідер | Card-reader |
| Відеокарта | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
| Об'єм відеопам'яті | 8 ГБ |
| Версія DLSS | DLSS 4 |
| Веб-камера | Full HD, 1080p |
| Аудіосистема | DTS:X ULTRA |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон, стереодинаміки |
| Бездротові технології | Bluetooth 5.3, Wi-Fi 6 (802.11aх) |
| Мережевий адаптер | Gigabit Ethernet |
| Інтерфейси та підключення | 1 x USB 3.2 Gen 1, 2 x USB 3.2 Gen 2, 1 x USB 4.0 Type-C, LAN (RJ-45), HDMI, Комбінований аудіороз'єм |
| Операційна система | без операційної системи |
| Ємність батареї | 4 cell |
| Ємність акумулятора | 76 Втг |
| Особливості | підсвічування клавіатури, українська клавіатура |
| Ширина | 357.7 мм |
| Висота | 19.95 мм |
| Глибина | 264 мм |
| Вага | 2.1 кг |
| Колір | чорний |
| Виробник | Acer |
| Штрихкод | 4711474582751 |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Читати повністю
Опис Ноутбук Acer Nitro V 16S AI ANV16S-61-R9MB (NH.QXNEU.004)
Аксесуари Ноутбук Acer Nitro V 16S AI ANV16S-61-R9MB (NH.QXNEU.004)
Аналоги Ноутбук Acer Nitro V 16S AI ANV16S-61-R9MB (NH.QXNEU.004)
код: U1132312 в наявності
+ 844 бала ITbox
код: U1081428 в наявності
+ 890 балів ITbox
код: U1136563 в наявності
+ 874 бала ITbox
Витратні матеріали Ноутбук Acer Nitro V 16S AI ANV16S-61-R9MB (NH.QXNEU.004)
Програмне забезпечення Ноутбук Acer Nitro V 16S AI ANV16S-61-R9MB (NH.QXNEU.004)
Бренди в категорії Ноутбуки