чи скористайтесь пошуком:
16", 1920x1200 (WUXGA), IPS, AMD Ryzen AI 9 365 (2.0 - 5.0 ГГц), DDR - 32 ГБ, SSD - 1 ТБ, NVIDIA GeForce RTX 5060, GPU - 8 ГБ, DLSS 4, без операційної системи, 76 Втг, 2.18 кг Немає в наявності 87 994 грн
Аналог
85 799 грн
+ 1340 балів ITbox
Аналог
95 499 грн
+ 1282 бала ITbox
Разом дешевше Ноутбук Acer Nitro 16S AI AN16S-61-R7HR (NH.QXUEU.002)
Характеристики Ноутбук Acer Nitro 16S AI AN16S-61-R7HR (NH.QXUEU.002)
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 ГБ |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 2 |
| Тип накопичувача | SSD |
| Об'єм SSD | 1 ТБ |
| Відеокарта | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Об'єм відеопам'яті | 8 ГБ |
| Версія DLSS | DLSS 4 |
| Веб-камера | 1080p FHD IR |
| Аудіосистема | DTS:X ULTRA |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон, стереодинаміки |
| Бездротові технології | Bluetooth 5.3, Wi-Fi 6 (802.11aх) |
| Мережевий адаптер | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Інтерфейси та підключення | 1 х USB 2.0, 2 x USB 3.2 Gen 1, 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C, 1 x USB 4.0 Type-C, HDMI, Комбінований аудіороз'єм |
| Операційна система | без операційної системи |
| Ємність батареї | 4 cell |
| Ємність акумулятора | 76 Втг |
| Особливості | підсвічування клавіатури, українська клавіатура |
| Ширина | 356.78 мм |
| Висота | 19.99 мм |
| Глибина | 275.5 мм |
| Вага | 2.18 кг |
| Колір | чорний |
| Виробник | Acer |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Читати повністю
Опис Ноутбук Acer Nitro 16S AI AN16S-61-R7HR (NH.QXUEU.002)
16", 1920x1200 (WUXGA), IPS, AMD Ryzen AI 9 365 (2.0 - 5.0 ГГц), DDR - 32 ГБ, SSD - 1 ТБ, NVIDIA GeForce RTX 5060, GPU - 8 ГБ, DLSS 4, без операційної системи, 76 Втг, 2.18 кг Немає в наявності 87 994 грн
Аналог
85 799 грн
+ 1340 балів ITbox
Аналог
95 499 грн
+ 1282 бала ITbox
Характеристики Ноутбук Acer Nitro 16S AI AN16S-61-R7HR (NH.QXUEU.002)
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 ГБ |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 2 |
| Тип накопичувача | SSD |
| Об'єм SSD | 1 ТБ |
| Відеокарта | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Об'єм відеопам'яті | 8 ГБ |
| Версія DLSS | DLSS 4 |
| Веб-камера | 1080p FHD IR |
| Аудіосистема | DTS:X ULTRA |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон, стереодинаміки |
| Бездротові технології | Bluetooth 5.3, Wi-Fi 6 (802.11aх) |
| Мережевий адаптер | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Інтерфейси та підключення | 1 х USB 2.0, 2 x USB 3.2 Gen 1, 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C, 1 x USB 4.0 Type-C, HDMI, Комбінований аудіороз'єм |
| Операційна система | без операційної системи |
| Ємність батареї | 4 cell |
| Ємність акумулятора | 76 Втг |
| Особливості | підсвічування клавіатури, українська клавіатура |
| Ширина | 356.78 мм |
| Висота | 19.99 мм |
| Глибина | 275.5 мм |
| Вага | 2.18 кг |
| Колір | чорний |
| Виробник | Acer |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Читати повністю
Опис Ноутбук Acer Nitro 16S AI AN16S-61-R7HR (NH.QXUEU.002)
Аксесуари Ноутбук Acer Nitro 16S AI AN16S-61-R7HR (NH.QXUEU.002)
Аналоги Ноутбук Acer Nitro 16S AI AN16S-61-R7HR (NH.QXUEU.002)
код: U1108933 в наявності
+ 1340 балів ITbox
код: U1096163 в наявності
+ 1282 бала ITbox
код: U1082269 в наявності
+ 1218 балів ITbox
код: U1130041 в наявності
+ 1218 балів ITbox
код: U1081411 в наявності
+ 1350 балів ITbox
код: U1096158 в наявності
+ 1431 бал ITbox
код: U1133870 в наявності
+ 1379 балів ITbox
код: U1108948 в наявності
+ 1520 балів ITbox
код: U1090500 в наявності
+ 1373 бала ITbox
код: U1099654 в наявності
+ 1505 балів ITbox
код: U1099652 в наявності
+ 1486 балів ITbox
код: U1099988 в наявності
+ 1257 балів ITbox
код: U1156921 в наявності
+ 1526 балів ITbox
код: U1080270 в наявності
+ 1526 балів ITbox
код: U1090495 в наявності
+ 1246 балів ITbox
код: U1100041 в наявності
+ 1813 балів ITbox
Витратні матеріали Ноутбук Acer Nitro 16S AI AN16S-61-R7HR (NH.QXUEU.002)
Програмне забезпечення Ноутбук Acer Nitro 16S AI AN16S-61-R7HR (NH.QXUEU.002)
Бренди в категорії Ноутбуки