15.6", 1920х1080 (FullHD), IPS, Intel Processor N50 (up to 3.40 GHz), DDR - 4 ГБ, Intel UHD Graphics, Chrome OS, 1.59 кг
18 999 грн
сьогодні
Гарантія 12 місяців. Офіційна гарантія від виробника. Обмін / повернення товару протягом 14 днів.
Характеристики Ноутбук Acer Chromebook CB315-7H (NX.JUVEU.001)
| Діагональ дисплея | 15.6" |
| Роздільна здатність | 1920х1080 (FullHD) |
| Тип матриці | IPS |
| Процесор | Intel Processor N50 (up to 3.40 GHz) |
| Кількість ядер процесора | 2 |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4 ГБ |
| Тип накопичувача | eMMC |
| Відеокарта | Intel UHD Graphics |
| Веб-камера | WEB-Camera |
Опис Ноутбук Acer Chromebook CB315-7H (NX.JUVEU.001)
15.6", 1920х1080 (FullHD), IPS, Intel Processor N50 (up to 3.40 GHz), DDR - 4 ГБ, Intel UHD Graphics, Chrome OS, 1.59 кг
18 999 грн
сьогодні
Доставка Ноутбук Acer Chromebook CB315-7H (NX.JUVEU.001)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Гарантія 12 місяців. Офіційна гарантія від виробника. Обмін / повернення товару протягом 14 днів.
Характеристики Ноутбук Acer Chromebook CB315-7H (NX.JUVEU.001)
| Діагональ дисплея | 15.6" |
| Роздільна здатність | 1920х1080 (FullHD) |
| Тип матриці | IPS |
| Процесор | Intel Processor N50 (up to 3.40 GHz) |
| Кількість ядер процесора | 2 |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4 ГБ |
| Тип накопичувача | eMMC |
| Відеокарта | Intel UHD Graphics |
| Веб-камера | WEB-Camera |
Опис Ноутбук Acer Chromebook CB315-7H (NX.JUVEU.001)
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна з ПДВ
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше