Характеристики Ноутбук Acer Aspire SP714-51-M0BK (NX.GKPEU.002)
| Серія (модельний ряд) | Acer Aspire |
| Тип ноутбуку | трансформер |
| Діагональ дисплея | 14" |
| Роздільна здатність | 1920х1080 (FullHD) |
| Тип матриці | IPS |
| Процесор | Intel Core i7-7Y75 (1.3-3.6GHz) |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Об'єм SSD | 256 ГБ |
| Відеокарта | Intel HD Graphics |
Опис Ноутбук Acer Aspire SP714-51-M0BK (NX.GKPEU.002)
Тонкий. Легкий. Вишуканий.
Неможливо неймовірно тонкий і легкий ноутбук Spin 7 створений, щоб завжди бути під рукою, не обтяжуючи ні вагою, ні розміром.
Правильний режим трансформації для кожного моменту.
Чотири режиму трансформації: "Ноутбук", "Дисплей", "Презентація" і "Планшет" — працюйте так, як вам зручно.
Тривалий час автономної роботи
Час автономної роботи складає 8 часов2, а це означає, що ви можете використовувати Spin 7 цілий день.
Кришталева чіткість
IPS-екран з діагоналлю 14", роздільною здатністю Full HD і насиченого кольору забезпечить високу реалістичність зображення.
Завжди на зв'язку
Технологія одночасного підключення кількох користувачів до бездротової мережі MU-MIMO 2x2 802.11 ac забезпечує високу швидкість, але іноді цього недостатньо. Зберігайте максимальну швидкість з ноутбуком Spin 7.
Чудова якість звуку Dolby Audio™
Насолоджуйтесь чудовим звуком Dolby Audio™ Premium, поліпшеною технологією Acer TrueHarmony™.
Характеристики Ноутбук Acer Aspire SP714-51-M0BK (NX.GKPEU.002)
| Серія (модельний ряд) | Acer Aspire |
| Тип ноутбуку | трансформер |
| Діагональ дисплея | 14" |
| Роздільна здатність | 1920х1080 (FullHD) |
| Тип матриці | IPS |
| Процесор | Intel Core i7-7Y75 (1.3-3.6GHz) |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Об'єм SSD | 256 ГБ |
| Відеокарта | Intel HD Graphics |
Опис Ноутбук Acer Aspire SP714-51-M0BK (NX.GKPEU.002)
Тонкий. Легкий. Вишуканий.
Неможливо неймовірно тонкий і легкий ноутбук Spin 7 створений, щоб завжди бути під рукою, не обтяжуючи ні вагою, ні розміром.
Правильний режим трансформації для кожного моменту.
Чотири режиму трансформації: "Ноутбук", "Дисплей", "Презентація" і "Планшет" — працюйте так, як вам зручно.
Тривалий час автономної роботи
Час автономної роботи складає 8 часов2, а це означає, що ви можете використовувати Spin 7 цілий день.
Кришталева чіткість
IPS-екран з діагоналлю 14", роздільною здатністю Full HD і насиченого кольору забезпечить високу реалістичність зображення.
Завжди на зв'язку
Технологія одночасного підключення кількох користувачів до бездротової мережі MU-MIMO 2x2 802.11 ac забезпечує високу швидкість, але іноді цього недостатньо. Зберігайте максимальну швидкість з ноутбуком Spin 7.
Чудова якість звуку Dolby Audio™
Насолоджуйтесь чудовим звуком Dolby Audio™ Premium, поліпшеною технологією Acer TrueHarmony™.
Дізнатися детальніше
Даний товар звільнено від оподаткування.
Доступний для придбання юридичним особам з наданням повного пакета документів.
Можливе заключення договору поставки.
Мої організації