чи скористайтесь пошуком:
15.6", 1920х1080 (FullHD), Intel Core i3 7020U (2.3 ГГц), DDR - 4 ГБ, Intel HD Graphics 620, Linux, 1.9 кг
код: U0965423 сьогодні
Гарантія 12 міс
28999 грн код: U0965423 сьогодні
+ 292 бала ITbox
16", 1920x1200 (WUXGA), IPS, AMD Ryzen 5 7430U (2.3 - 4.3 ГГц), DDR - 16 ГБ, SSD - 512 ГБ, AMD Radeon Graphics, без операційної системи, 42 Втг, 1.88 кг
Топ продажів
код: U1056906 сьогодні
Гарантія 12 міс
54999 грн код: U1056906 сьогодні
+ 1110 балів ITbox
18.4", 1920x1200 (WUXGA), IPS, AMD Ryzen 7 260 (3.8 - 5.1 ГГц), DDR - 32 ГБ, SSD - 1 ТБ, AMD Radeon 780M, без операційної системи, 70 Втг, 2.6 кг
Вибір ITBOX
код: U1135421 сьогодні
Гарантія 12 міс
53999 грн код: U1135421 сьогодні
+ 1141 бал ITbox
14", 1920x1200 (WUXGA), OLED, AMD Ryzen AI 5 430, DDR - 16 ГБ, SSD - 512 ГБ, AMD Radeon 840M, DOS, 75 Втг, 1.2 кг
код: U1070835 сьогодні
Гарантія 12 міс
25999 23999 грн код: U1070835 сьогодні
17.3", 1920х1080 (FullHD), IPS, Intel Processor U300 (up to 4.40 GHz), DDR - 16 ГБ, SSD - 512 ГБ, Intel UHD Graphics, без операційної системи, 50 Втг, 2.1 кг
Разом дешевше Ноутбук ASUS X543UA-DM1464 (90NB0HF6-M38160)
Характеристики Ноутбук ASUS X543UA-DM1464 (90NB0HF6-M38160)
| Об'єм HDD | 1 ТБ |
| Кардрідер | Card-reader |
| Відеокарта | Intel HD Graphics 620 |
| Веб-камера | WEB-Camera |
| Аудіосистема | SonicMaster |
| Додаткові можливості | стереодинаміки |
| Бездротові технології | Wi-Fi, Bluetooth |
| Інтерфейси та підключення | 1 х USB 3.1, 2 x USB 2.0, HDMI, Комбінований аудіороз'єм |
| Операційна система | Linux |
| Ємність батареї | 3 cell |
| Особливості | TPM модуль |
| Ширина | 381 мм |
| Висота | 27.2 мм |
| Глибина | 251 мм |
| Вага | 1.9 кг |
| Колір | сріблястий |
| Виробник | ASUS |
| Штрихкод | 4718017498470 |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Читати повністю
Опис Ноутбук ASUS X543UA-DM1464 (90NB0HF6-M38160)
15.6", 1920х1080 (FullHD), Intel Core i3 7020U (2.3 ГГц), DDR - 4 ГБ, Intel HD Graphics 620, Linux, 1.9 кг
код: U0965423 сьогодні
Гарантія 12 міс
28999 грн код: U0965423 сьогодні
+ 292 бала ITbox
16", 1920x1200 (WUXGA), IPS, AMD Ryzen 5 7430U (2.3 - 4.3 ГГц), DDR - 16 ГБ, SSD - 512 ГБ, AMD Radeon Graphics, без операційної системи, 42 Втг, 1.88 кг
Топ продажів
код: U1056906 сьогодні
Гарантія 12 міс
54999 грн код: U1056906 сьогодні
+ 1110 балів ITbox
18.4", 1920x1200 (WUXGA), IPS, AMD Ryzen 7 260 (3.8 - 5.1 ГГц), DDR - 32 ГБ, SSD - 1 ТБ, AMD Radeon 780M, без операційної системи, 70 Втг, 2.6 кг
Вибір ITBOX
код: U1135421 сьогодні
Гарантія 12 міс
53999 грн код: U1135421 сьогодні
+ 1141 бал ITbox
14", 1920x1200 (WUXGA), OLED, AMD Ryzen AI 5 430, DDR - 16 ГБ, SSD - 512 ГБ, AMD Radeon 840M, DOS, 75 Втг, 1.2 кг
код: U1070835 сьогодні
Гарантія 12 міс
25999 23999 грн код: U1070835 сьогодні
17.3", 1920х1080 (FullHD), IPS, Intel Processor U300 (up to 4.40 GHz), DDR - 16 ГБ, SSD - 512 ГБ, Intel UHD Graphics, без операційної системи, 50 Втг, 2.1 кг
Характеристики Ноутбук ASUS X543UA-DM1464 (90NB0HF6-M38160)
| Об'єм HDD | 1 ТБ |
| Кардрідер | Card-reader |
| Відеокарта | Intel HD Graphics 620 |
| Веб-камера | WEB-Camera |
| Аудіосистема | SonicMaster |
| Додаткові можливості | стереодинаміки |
| Бездротові технології | Wi-Fi, Bluetooth |
| Інтерфейси та підключення | 1 х USB 3.1, 2 x USB 2.0, HDMI, Комбінований аудіороз'єм |
| Операційна система | Linux |
| Ємність батареї | 3 cell |
| Особливості | TPM модуль |
| Ширина | 381 мм |
| Висота | 27.2 мм |
| Глибина | 251 мм |
| Вага | 1.9 кг |
| Колір | сріблястий |
| Виробник | ASUS |
| Штрихкод | 4718017498470 |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Читати повністю
Опис Ноутбук ASUS X543UA-DM1464 (90NB0HF6-M38160)
Аксесуари Ноутбук ASUS X543UA-DM1464 (90NB0HF6-M38160)
Витратні матеріали Ноутбук ASUS X543UA-DM1464 (90NB0HF6-M38160)
Програмне забезпечення Ноутбук ASUS X543UA-DM1464 (90NB0HF6-M38160)
Бренди в категорії Ноутбуки