15.6", 1920х1080 (FullHD), AMD Ryzen 3 3200U (2.6-3.5GHz), DDR - 4 ГБ, SSD - 256 ГБ, AMD Radeon 540X, GPU - 2 ГБ, без операційної системи, 1.6 кг
Знятий з виробництва
Топ продажів
код: U1102777 сьогодні
Акція
Характеристики Ноутбук ASUS X512DK (X512DK-EJ186)
| Діагональ дисплея | 15.6" |
| Роздільна здатність | 1920х1080 (FullHD) |
| Процесор | AMD Ryzen 3 3200U (2.6-3.5GHz) |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4 ГБ |
| Тип накопичувача | SSD |
| Об'єм SSD | 256 ГБ |
| Кардрідер | Card-reader |
| Відеокарта | AMD Radeon 540X |
| Об'єм відеопам'яті | 2 ГБ |
| Веб-камера | WEB-Camera |
Опис Ноутбук ASUS X512DK (X512DK-EJ186)
15.6", 1920х1080 (FullHD), AMD Ryzen 3 3200U (2.6-3.5GHz), DDR - 4 ГБ, SSD - 256 ГБ, AMD Radeon 540X, GPU - 2 ГБ, без операційної системи, 1.6 кг
Знятий з виробництва
Топ продажів
код: U1102777 сьогодні
Акція
Характеристики Ноутбук ASUS X512DK (X512DK-EJ186)
| Діагональ дисплея | 15.6" |
| Роздільна здатність | 1920х1080 (FullHD) |
| Процесор | AMD Ryzen 3 3200U (2.6-3.5GHz) |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4 ГБ |
| Тип накопичувача | SSD |
| Об'єм SSD | 256 ГБ |
| Кардрідер | Card-reader |
| Відеокарта | AMD Radeon 540X |
| Об'єм відеопам'яті | 2 ГБ |
| Веб-камера | WEB-Camera |
Опис Ноутбук ASUS X512DK (X512DK-EJ186)
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна без ПДВ
Даний товар звільнено від оподаткування.
Доступний для придбання юридичним особам з наданням повного пакета документів.
Можливе заключення договору поставки.
Мої організації