Шкарпетки дитячі UCS Socks короткі (M0C0201-0091-7B-blue)
Характеристики Шкарпетки дитячі UCS Socks короткі (M0C0201-0091-7B-blue)
| Стать дитини | для хлопчика |
| Вік | 7 - 9 років |
| Зріст | 116-128 см |
| Довжина ступні | 15 - 16см |
| Розмір шкарпеток | 7 |
| Сезон | тепла весна, літо, тепла осінь |
| Склад матеріалу | 75% бавовна, 22% поліамід, 3% лайкра |
| Колір | темно-синій |
| Візерунок | смужка |
| Кількість пар | 1 |
Опис Шкарпетки дитячі UCS Socks короткі (M0C0201-0091-7B-blue)
Стильні короткі шкарпетки від тм UCS для хлопчика.
Стильні короткі, зручні шкарпетки від відомого турецького виробника UCS.
Дуже якісна, м'яка і приємна на дотик модель, виконана з високоякісної сировини на основі натуральної бавовни. Завдяки ідеально підібраному складу будуть довго зберігати свою первісну форму і відмінний зовнішній вигляд.
Шкарпетки дихають, добре тягнуться і відмінно сидять на ніжці.
Гумка м'яка подвійна, добре тягнеться і не буде здавлювати ніжну дитячу ніжку.
На стопі біля п'ятки вив'язаний розмір виробу (що говорить про їх високу якість).
Доставка Шкарпетки дитячі UCS Socks короткі (M0C0201-0091-7B-blue)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Шкарпетки дитячі UCS Socks короткі (M0C0201-0091-7B-blue)
| Стать дитини | для хлопчика |
| Вік | 7 - 9 років |
| Зріст | 116-128 см |
| Довжина ступні | 15 - 16см |
| Розмір шкарпеток | 7 |
| Сезон | тепла весна, літо, тепла осінь |
| Склад матеріалу | 75% бавовна, 22% поліамід, 3% лайкра |
| Колір | темно-синій |
| Візерунок | смужка |
| Кількість пар | 1 |
Опис Шкарпетки дитячі UCS Socks короткі (M0C0201-0091-7B-blue)
Стильні короткі шкарпетки від тм UCS для хлопчика.
Стильні короткі, зручні шкарпетки від відомого турецького виробника UCS.
Дуже якісна, м'яка і приємна на дотик модель, виконана з високоякісної сировини на основі натуральної бавовни. Завдяки ідеально підібраному складу будуть довго зберігати свою первісну форму і відмінний зовнішній вигляд.
Шкарпетки дихають, добре тягнуться і відмінно сидять на ніжці.
Гумка м'яка подвійна, добре тягнеться і не буде здавлювати ніжну дитячу ніжку.
На стопі біля п'ятки вив'язаний розмір виробу (що говорить про їх високу якість).
Дізнатися детальніше