Шкарпетки дитячі UCS Socks гольфи (M0C0501-2042-1G-white)
Характеристики Шкарпетки дитячі UCS Socks гольфи (M0C0501-2042-1G-white)
| Стать дитини | для дівчинки |
| Вік | 1 - 3 роки |
| Зріст | 84-94 см |
| Довжина ступні | 10-11 см |
| Розмір шкарпеток | 1 |
| Сезон | літо |
| Склад матеріалу | 75% бавовна, 22% поліамід, 3% лайкра |
| Колір | білий |
| Візерунок | без візерунка |
| Кількість пар | 1 |
Опис Шкарпетки дитячі UCS Socks гольфи (M0C0501-2042-1G-white)
Симпатичні гольфи з бантиками і помпонами для дівчинки.
Симпатичні, зручні, якісні гольфики з бантиками і помпонами від відомого турецького виробника тм BNM.
Гольфи виконані з високоякісної сировини на основі бавовни, еластичні, добре тримають форму, м'які і дуже приємні на дотик.
Гумка м'яка, подвійна, якісна, добре тягнеться і тримає форму.
Внизу, біля п'ятки, вив'язаний розмір виробу (що говорить про їх відмінну якість).
Відмінна фабрична турецька якість!
Доставка Шкарпетки дитячі UCS Socks гольфи (M0C0501-2042-1G-white)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Шкарпетки дитячі UCS Socks гольфи (M0C0501-2042-1G-white)
| Стать дитини | для дівчинки |
| Вік | 1 - 3 роки |
| Зріст | 84-94 см |
| Довжина ступні | 10-11 см |
| Розмір шкарпеток | 1 |
| Сезон | літо |
| Склад матеріалу | 75% бавовна, 22% поліамід, 3% лайкра |
| Колір | білий |
| Візерунок | без візерунка |
| Кількість пар | 1 |
Опис Шкарпетки дитячі UCS Socks гольфи (M0C0501-2042-1G-white)
Симпатичні гольфи з бантиками і помпонами для дівчинки.
Симпатичні, зручні, якісні гольфики з бантиками і помпонами від відомого турецького виробника тм BNM.
Гольфи виконані з високоякісної сировини на основі бавовни, еластичні, добре тримають форму, м'які і дуже приємні на дотик.
Гумка м'яка, подвійна, якісна, добре тягнеться і тримає форму.
Внизу, біля п'ятки, вив'язаний розмір виробу (що говорить про їх відмінну якість).
Відмінна фабрична турецька якість!
Дізнатися детальніше