Характеристики Шкарпетки дитячі BNM з м'ячем (M0C0201-0123-9B-white)
| Стать дитини | для хлопчика |
| Вік | 9 - 11 років |
| Зріст | 128-146 см |
| Довжина ступні | 18-19 см |
| Розмір шкарпеток | 9 |
| Сезон | всесезон |
| Склад матеріалу | 75% бавовна, 22% поліамід, 3% лайкра |
| Колір | білий, синій, темно-синій |
| Кількість пар | 1 |
| Виробник | BNM |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Шкарпетки дитячі BNM з м'ячем (M0C0201-0123-9B-white)
Стильні короткі спортивні шкарпетки від тм BNM для хлопчика.
Стильні короткі, зручні шкарпетки з баскетбольним м'ячем від відомого турецького виробника для активної дитини.
Відмінна фабрична якість, стильний дизайн, м'які і приємні на дотик.
Шкарпетки виконані з високоякісної сировини на основі натуральної бавовни. Завдяки ідеально підібраному складу будуть довго зберігати свою первісну форму і відмінний зовнішній вигляд.
Шкарпетки дихають, добре тягнуться і відмінно сидять на ніжці.
Гумка м'яка подвійна, добре тягнеться і не буде здавлювати ніжну дитячу ніжку.
На стопі біля п'ятки вив'язаний розмір виробу (що говорить про їх високу якість).
Доставка Шкарпетки дитячі BNM з м'ячем (M0C0201-0123-9B-white)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Шкарпетки дитячі BNM з м'ячем (M0C0201-0123-9B-white)
| Стать дитини | для хлопчика |
| Вік | 9 - 11 років |
| Зріст | 128-146 см |
| Довжина ступні | 18-19 см |
| Розмір шкарпеток | 9 |
| Сезон | всесезон |
| Склад матеріалу | 75% бавовна, 22% поліамід, 3% лайкра |
| Колір | білий, синій, темно-синій |
| Кількість пар | 1 |
| Виробник | BNM |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Шкарпетки дитячі BNM з м'ячем (M0C0201-0123-9B-white)
Стильні короткі спортивні шкарпетки від тм BNM для хлопчика.
Стильні короткі, зручні шкарпетки з баскетбольним м'ячем від відомого турецького виробника для активної дитини.
Відмінна фабрична якість, стильний дизайн, м'які і приємні на дотик.
Шкарпетки виконані з високоякісної сировини на основі натуральної бавовни. Завдяки ідеально підібраному складу будуть довго зберігати свою первісну форму і відмінний зовнішній вигляд.
Шкарпетки дихають, добре тягнуться і відмінно сидять на ніжці.
Гумка м'яка подвійна, добре тягнеться і не буде здавлювати ніжну дитячу ніжку.
На стопі біля п'ятки вив'язаний розмір виробу (що говорить про їх високу якість).
Дізнатися детальніше