Розміри - 42 x 42 см, Матеріал - сатин (80% бавовна, 20% поліестер), Декорування - однотонні моделі, Країна-виробник товару - Україна, Країна реєстрації бренду - Україна
259 + 9 балів ITbox
Ціна з ПДВ
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
203 грн
+2 дні
Характеристики Наволочка Прованс декоративна 42х42 см Фуксiя (14889)
| Розміри | 42 x 42 см |
| Матеріал | сатин (80% бавовна, 20% поліестер) |
| Декорування | однотонні моделі |
| Особливості матеріалу | 80% бавовна, 20% поліестер |
| Додаткові характеристики | наволочка на змійці |
| Рекомендації щодо догляду | прати за температури не більш ніж 40 °C |
| Колір | фуксія |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Виробник | Прованс |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Наволочка Прованс декоративна 42х42 см Фуксiя (14889)
Гарна однотонна наволочка на блискавцi. Розмір: 42х42 см. Склад тканини: 100% бавовна. Рекомендації по догляду за декоративною наволочкою: машинне прання при температурі до 40 градусів з щадними засобами для прання без відбілювачів. Виріб прикрасить і доповнить декор вашого будинку.
Розміри - 42 x 42 см, Матеріал - сатин (80% бавовна, 20% поліестер), Декорування - однотонні моделі, Країна-виробник товару - Україна, Країна реєстрації бренду - Україна
259 + 9 балів ITbox
Ціна з ПДВ
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
203 грн
+2 дні
Доставка Наволочка Прованс декоративна 42х42 см Фуксiя (14889)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Наволочка Прованс декоративна 42х42 см Фуксiя (14889)
| Розміри | 42 x 42 см |
| Матеріал | сатин (80% бавовна, 20% поліестер) |
| Декорування | однотонні моделі |
| Особливості матеріалу | 80% бавовна, 20% поліестер |
| Додаткові характеристики | наволочка на змійці |
| Рекомендації щодо догляду | прати за температури не більш ніж 40 °C |
| Колір | фуксія |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Виробник | Прованс |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Наволочка Прованс декоративна 42х42 см Фуксiя (14889)
Гарна однотонна наволочка на блискавцi. Розмір: 42х42 см. Склад тканини: 100% бавовна. Рекомендації по догляду за декоративною наволочкою: машинне прання при температурі до 40 градусів з щадними засобами для прання без відбілювачів. Виріб прикрасить і доповнить декор вашого будинку.
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна з ПДВ
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше