геймерські (ігрові), дротове, Jack 3.5 мм, Випромінювач - 40 мм, 32 Ом, Чутливість - 105 дБ, тип випромінювача - динамічний, з мікрофоном, довжина шнура - 1.2 м, кількість jack(ів) - 1, 2, Red, Black
Знятий з виробництва
Характеристики Навушники REAL-EL GDX-7550 Black-Red
| Тип | геймерські (ігрові) |
| Призначення | для комп'ютера, для ноутбука, для телефону |
| Підключення | дротове |
| Конструкція | повнорозмірні |
| Інтерфейс підключення | Jack 3.5 мм |
| Тип кріплення | наголов'я |
| Діаметр випромінювача | 40 мм |
| Опір навушників | 32 Ом |
| Чутливість | 105 дБ |
| Тип випромінювача | динамічний |
Опис Навушники REAL-EL GDX-7550 Black-Red
геймерські (ігрові), дротове, Jack 3.5 мм, Випромінювач - 40 мм, 32 Ом, Чутливість - 105 дБ, тип випромінювача - динамічний, з мікрофоном, довжина шнура - 1.2 м, кількість jack(ів) - 1, 2, Red, Black
Знятий з виробництва
Характеристики Навушники REAL-EL GDX-7550 Black-Red
| Тип | геймерські (ігрові) |
| Призначення | для комп'ютера, для ноутбука, для телефону |
| Підключення | дротове |
| Конструкція | повнорозмірні |
| Інтерфейс підключення | Jack 3.5 мм |
| Тип кріплення | наголов'я |
| Діаметр випромінювача | 40 мм |
| Опір навушників | 32 Ом |
| Чутливість | 105 дБ |
| Тип випромінювача | динамічний |
Опис Навушники REAL-EL GDX-7550 Black-Red
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна без ПДВ
Даний товар звільнено від оподаткування.
Доступний для придбання юридичним особам з наданням повного пакета документів.
Можливе заключення договору поставки.
Мої організаціїБренди в категорії Навушники
- REAL-EL
- 2E
- A4Tech
- Acefast
- Agent
- AirOn
- Ajazz
- AKG
- Anker
- Apple
- ASUS
- Aula
- AURA
- Baofeng
- BAVIN
- BeatBox
- Beyerdynamic
- Black Shark
- Blackview
- Canyon
- Choetech
- ColorWay
- Corsair
- Dark Project
- Defender
- Dell
- Edifier
- Epos
- Ergo
- Esperanza
- Extradigital
- Fifine
- GamePro
- Gelius
- Gembird
- Gemix
- Genius
- Globex
- Grand-X
- Grandstream
- GravaStar
- Grunhelm
- Hator
- Havit
- HiFuture
- HP
- Huawei
- HyperX
- Hölmer
- Jabra
- JBL
- Jlab
- JVC
- Koss
- Lenovo
- Logitech
- Lorgar
- Marshall
- Marvo
- Media-Tech
- Meetion
- Microlab
- Modecom
- Motorola
- Muse
- NZXT
- OneOdio
- Oppo
- Panasonic
- Philips
- Poly
- Promate
- Razer
- Redragon
- Samsung
- Sandberg
- Sennheiser
- Sony
- Sony Playstation
- SteelSeries
- Technics
- Tecno
- Tronsmart
- Trust
- Ugreen
- Vention
- Vertux
- Vinga
- Xiaomi
- XO
- Xtrfy
- Xtrike ME