Тип варильної поверхні - склокерамічні, кількість конфорок - 2, Розміри - 50.4 х 30 х 7.5 см, вага - 2.5 кг, Колір - чорний
Характеристики Настільна плита Sencor SCP2263BK
| Тип варильної поверхні | склокерамічні |
| Тип управління | механічне |
| Кількість конфорок | 2 |
| Діаметр нагрівальної поверхні | 190 мм |
| Потужність | 2400 Вт |
| Потужність конфорок | 2 х 1200 Вт |
| Кількість рівнів нагрівання | плавне регулювання |
| Особливості | захист від перегріву |
| Додаткові характеристики | прогумовані ніжки |
| Розміри | 50.4 х 30 х 7.5 см |
Опис Настільна плита Sencor SCP2263BK
Тип варильної поверхні - склокерамічні, кількість конфорок - 2, Розміри - 50.4 х 30 х 7.5 см, вага - 2.5 кг, Колір - чорний
Немає в наявності 2 118 грн
Характеристики Настільна плита Sencor SCP2263BK
| Тип варильної поверхні | склокерамічні |
| Тип управління | механічне |
| Кількість конфорок | 2 |
| Діаметр нагрівальної поверхні | 190 мм |
| Потужність | 2400 Вт |
| Потужність конфорок | 2 х 1200 Вт |
| Кількість рівнів нагрівання | плавне регулювання |
| Особливості | захист від перегріву |
| Додаткові характеристики | прогумовані ніжки |
| Розміри | 50.4 х 30 х 7.5 см |
Опис Настільна плита Sencor SCP2263BK
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна з ПДВ
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше