Тип варильної поверхні - газові, кількість конфорок - 2, Розміри - 60 х 33 х 9.2 см, вага - 4 кг, Колір - чорний
Характеристики Настільна плита PRIME Technics PGK 200 CB
| Тип варильної поверхні | газові |
| Тип управління | механічне |
| Кількість конфорок | 2 |
| Потужність | 4400 Вт |
| Потужність конфорок | 2 х 2200 Вт |
| Кількість рівнів нагрівання | плавне регулювання |
| Додаткові характеристики | з кришкою, прогумовані ніжки |
| Розміри | 60 х 33 х 9.2 см |
| Вага | 4 кг |
| Колір | чорний |
Опис Настільна плита PRIME Technics PGK 200 CB
Тип варильної поверхні - газові, кількість конфорок - 2, Розміри - 60 х 33 х 9.2 см, вага - 4 кг, Колір - чорний
Немає в наявності 1 659 грн
Характеристики Настільна плита PRIME Technics PGK 200 CB
| Тип варильної поверхні | газові |
| Тип управління | механічне |
| Кількість конфорок | 2 |
| Потужність | 4400 Вт |
| Потужність конфорок | 2 х 2200 Вт |
| Кількість рівнів нагрівання | плавне регулювання |
| Додаткові характеристики | з кришкою, прогумовані ніжки |
| Розміри | 60 х 33 х 9.2 см |
| Вага | 4 кг |
| Колір | чорний |
Опис Настільна плита PRIME Technics PGK 200 CB
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна з ПДВ
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше