Тип варильної поверхні - електричні, кількість конфорок - 2, Розміри - 50 х 27.5 х 8 см, вага - 1.5 кг, Колір - білий
777 + 13 балів ITbox
Ціна з ПДВ
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
599 грн
завтра
Гарантія 12 місяців. Офіційна гарантія від виробника. Обмін / повернення товару протягом 14 днів.
Характеристики Настільна плита Milano HP-1025W
| Тип варильної поверхні | електричні |
| Тип управління | механічне |
| Кількість конфорок | 2 |
| Діаметр нагрівальної поверхні | 145 мм, 150 мм |
| Потужність | 2500 Вт |
| Потужність конфорок | ліва - 1000 Вт, права - 1500 Вт |
| Кількість рівнів нагрівання | 5 |
| Довжина кабелю | 0.9 м |
| Додаткові характеристики | індикація робочого стану |
| Розміри | 50 х 27.5 х 8 см |
Опис Настільна плита Milano HP-1025W
Тип варильної поверхні - електричні, кількість конфорок - 2, Розміри - 50 х 27.5 х 8 см, вага - 1.5 кг, Колір - білий
777 + 13 балів ITbox
Ціна з ПДВ
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
599 грн
завтра
Доставка Настільна плита Milano HP-1025W
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Гарантія 12 місяців. Офіційна гарантія від виробника. Обмін / повернення товару протягом 14 днів.
Характеристики Настільна плита Milano HP-1025W
| Тип варильної поверхні | електричні |
| Тип управління | механічне |
| Кількість конфорок | 2 |
| Діаметр нагрівальної поверхні | 145 мм, 150 мм |
| Потужність | 2500 Вт |
| Потужність конфорок | ліва - 1000 Вт, права - 1500 Вт |
| Кількість рівнів нагрівання | 5 |
| Довжина кабелю | 0.9 м |
| Додаткові характеристики | індикація робочого стану |
| Розміри | 50 х 27.5 х 8 см |
Опис Настільна плита Milano HP-1025W
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна з ПДВ
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше