Тип варильної поверхні - індукційні, кількість конфорок - 2, Розміри - 6.5 х 58 х 35 см, вага - 4.7 кг, Колір - чорний
+ 265 балів ITbox
Ціна з ПДВ
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
5 899 грн
сьогодні
Гарантія 12 місяців. Офіційна гарантія від виробника. Обмін / повернення товару протягом 14 днів.
Характеристики Настільна плита Ariete 1998 (00C199800AR0)
| Тип варильної поверхні | індукційні |
| Тип управління | сенсорне |
| Кількість конфорок | 2 |
| Діаметр нагрівальної поверхні | 270 мм |
| Потужність | 3500 Вт |
| Потужність конфорок | 3500 Вт |
| Кількість рівнів нагрівання | 12 |
| Особливості | автовимкнення, блокування від дітей, захист від перегріву, таймер |
| Додаткові характеристики | індикатор увімкнення |
| Розміри | 6.5 х 58 х 35 см |
Опис Настільна плита Ariete 1998 (00C199800AR0)
Тип варильної поверхні - індукційні, кількість конфорок - 2, Розміри - 6.5 х 58 х 35 см, вага - 4.7 кг, Колір - чорний
+ 265 балів ITbox
Ціна з ПДВ
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
5 899 грн
сьогодні
Доставка Настільна плита Ariete 1998 (00C199800AR0)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Гарантія 12 місяців. Офіційна гарантія від виробника. Обмін / повернення товару протягом 14 днів.
Характеристики Настільна плита Ariete 1998 (00C199800AR0)
| Тип варильної поверхні | індукційні |
| Тип управління | сенсорне |
| Кількість конфорок | 2 |
| Діаметр нагрівальної поверхні | 270 мм |
| Потужність | 3500 Вт |
| Потужність конфорок | 3500 Вт |
| Кількість рівнів нагрівання | 12 |
| Особливості | автовимкнення, блокування від дітей, захист від перегріву, таймер |
| Додаткові характеристики | індикатор увімкнення |
| Розміри | 6.5 х 58 х 35 см |
Опис Настільна плита Ariete 1998 (00C199800AR0)
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна з ПДВ
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше