Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Насадка на пилосос Thomas 139989
| Тип насадки | щітка підлога/килим |
| Сумісність з брендом | Thomas |
| Сумісність з моделями | діаметр - 32 мм |
| Матеріал | пластик |
| Особливості | підходить до всіх моделей thomas з системою труб діаметром 32 мм |
| Комплектація | насадка |
| Вага | 0.25 кг |
| Колір | темно-сірий |
| Виробник | Thomas |
| Штрихкод | 2000003733798 |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Насадка на пилосос Thomas 139989
Широка мийна насадка призначена для миття килимових покриттів.
Вологе чищення килимів і ковроліну за допомогою пилососа замінює професійну хімчистку.
Міцний напівпрозорий пластик, з якого виготовлена насадка, дає змогу контролювати залишкову вологість поверхні. Загострена крайка насадки в процесі збирання підіймає ворс килима, що дає змогу потужному потоку води промити його дощенту. Після миття килимові покриття чисті, свіжі та практично сухі.
На насадку можна встановити адаптер-щітку для твердих підлогових покриттів (в комплекті не йде). Підходить до мийних пилососів THOMAS.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Насадка на пилосос Thomas 139989
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Насадка на пилосос Thomas 139989
| Тип насадки | щітка підлога/килим |
| Сумісність з брендом | Thomas |
| Сумісність з моделями | діаметр - 32 мм |
| Матеріал | пластик |
| Особливості | підходить до всіх моделей thomas з системою труб діаметром 32 мм |
| Комплектація | насадка |
| Вага | 0.25 кг |
| Колір | темно-сірий |
| Виробник | Thomas |
| Штрихкод | 2000003733798 |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Насадка на пилосос Thomas 139989
Широка мийна насадка призначена для миття килимових покриттів.
Вологе чищення килимів і ковроліну за допомогою пилососа замінює професійну хімчистку.
Міцний напівпрозорий пластик, з якого виготовлена насадка, дає змогу контролювати залишкову вологість поверхні. Загострена крайка насадки в процесі збирання підіймає ворс килима, що дає змогу потужному потоку води промити його дощенту. Після миття килимові покриття чисті, свіжі та практично сухі.
На насадку можна встановити адаптер-щітку для твердих підлогових покриттів (в комплекті не йде). Підходить до мийних пилососів THOMAS.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше