Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Насадка на пилосос Thomas 139920
| Тип насадки | для м'яких меблів |
| Сумісність з брендом | Thomas |
| Сумісність з моделями | підходить для моделей THOMAS з діаметром труб 32 мм |
| Матеріал | пластик |
| Особливості | для чищення м'яких меблів, насадка для чищення матраців і прибирання місць між каркасом ліжка і матрацом |
| Комплектація | насадка |
| Вага | 0.05 кг |
| Колір | темно-сірий |
| Виробник | Thomas |
| Штрихкод | 2105435139920 |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Насадка на пилосос Thomas 139920
Спеціальна насадка Thomas для сухого чищення матраців і м'яких меблів. Особлива форма та вузьке сопло насадки забезпечують високу потужність всмоктування, що дає змогу якісно чистити товсті матраци та інші м'які меблі. Смужка ниткопідіймача на насадці допомагає ретельно очистити м'які меблі та матраци від ворсу, вовни, ниток та іншого сміття, яке важко прибирати.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Насадка на пилосос Thomas 139920
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Насадка на пилосос Thomas 139920
| Тип насадки | для м'яких меблів |
| Сумісність з брендом | Thomas |
| Сумісність з моделями | підходить для моделей THOMAS з діаметром труб 32 мм |
| Матеріал | пластик |
| Особливості | для чищення м'яких меблів, насадка для чищення матраців і прибирання місць між каркасом ліжка і матрацом |
| Комплектація | насадка |
| Вага | 0.05 кг |
| Колір | темно-сірий |
| Виробник | Thomas |
| Штрихкод | 2105435139920 |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Насадка на пилосос Thomas 139920
Спеціальна насадка Thomas для сухого чищення матраців і м'яких меблів. Особлива форма та вузьке сопло насадки забезпечують високу потужність всмоктування, що дає змогу якісно чистити товсті матраци та інші м'які меблі. Смужка ниткопідіймача на насадці допомагає ретельно очистити м'які меблі та матраци від ворсу, вовни, ниток та іншого сміття, яке важко прибирати.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше