Характеристики Насадка на пилосос Thomas 139906
| Тип насадки | щітка підлога/килим |
| Сумісність з брендом | Thomas |
| Сумісність з моделями | діаметр 32 мм / 35 мм |
| Матеріал | пластик |
| Особливості | видаляє шерсть тварин і пил на килимах, м'яких меблів |
| Комплектація | насадка |
| Габарити (ВхШхГ) | 365 х 260 х 60 мм |
| Вага | 0.415 кг |
| Колір | сірий |
| Виробник | Thomas |
Опис Насадка на пилосос Thomas 139906
Насадка з перемикачем підлога/килим для сухого прибирання вовни з килимів та твердої підлоги - відмінне рішення для власників домашніх тварин.
Всі у кого є домашні тварини, постійно стикаються з проблемою прибирання вовни, що налипла, з килимів і килимових покриттів. Широкі ниткопідйомники, встановлені на цій насадці, дозволяють набагато швидше та ефективніше очистити килими від налиплої вовни, волосся, ниток та іншого подібного сміття.
Для прибирання твердих покриттів для підлоги насадці має щітку, яка висувається після натискання зручної великої кнопки. Щітка досить жорстка для того, щоб зібрати шерсть і сміття з твердого покриття і при цьому не пошкодити його.
Характеристики Насадка на пилосос Thomas 139906
| Тип насадки | щітка підлога/килим |
| Сумісність з брендом | Thomas |
| Сумісність з моделями | діаметр 32 мм / 35 мм |
| Матеріал | пластик |
| Особливості | видаляє шерсть тварин і пил на килимах, м'яких меблів |
| Комплектація | насадка |
| Габарити (ВхШхГ) | 365 х 260 х 60 мм |
| Вага | 0.415 кг |
| Колір | сірий |
| Виробник | Thomas |
Опис Насадка на пилосос Thomas 139906
Насадка з перемикачем підлога/килим для сухого прибирання вовни з килимів та твердої підлоги - відмінне рішення для власників домашніх тварин.
Всі у кого є домашні тварини, постійно стикаються з проблемою прибирання вовни, що налипла, з килимів і килимових покриттів. Широкі ниткопідйомники, встановлені на цій насадці, дозволяють набагато швидше та ефективніше очистити килими від налиплої вовни, волосся, ниток та іншого подібного сміття.
Для прибирання твердих покриттів для підлоги насадці має щітку, яка висувається після натискання зручної великої кнопки. Щітка досить жорстка для того, щоб зібрати шерсть і сміття з твердого покриття і при цьому не пошкодити його.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше