Сертифікат
200
грн
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Намет Tramp Lite Fly 3 одношаровий Sand (UTLT-003-sand)
| Призначення | кемпінгові, трекінгові |
| Форма | півсфера |
| Місткість | тримісні |
| Кількість шарів | одношарові |
| Наявність тамбура | є |
| Каркас | фіберглас 7.9 мм |
| Зовнішній тент | 100% поліестер 75D/190T WR PU 4000 мм в. ст. |
| Водостійкість тенту | 4000 мм в ст. |
| Внутрішній намет | 100% поліестер |
| Підлога | армований терпаулінг 10000 мм в. ст. |
Опис Намет Tramp Lite Fly 3 одношаровий Sand (UTLT-003-sand)
Тримісний універсальний туристичний намет Tramp Lite Fly 3.
Призначений для нескладних та нетривалих туристичних походів та відпочинку на природі у весняну, літню та осінню пору.
Особливості:
- Одношаровий намет із містким тамбуром.
- Вхід спального відділення продубльований москітною сіткою.
- Всі шви проклеєні.
- Вентиляційне вікно у верхівці шатра.
Сертифікат
200
грн
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Намет Tramp Lite Fly 3 одношаровий Sand (UTLT-003-sand)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Намет Tramp Lite Fly 3 одношаровий Sand (UTLT-003-sand)
| Призначення | кемпінгові, трекінгові |
| Форма | півсфера |
| Місткість | тримісні |
| Кількість шарів | одношарові |
| Наявність тамбура | є |
| Каркас | фіберглас 7.9 мм |
| Зовнішній тент | 100% поліестер 75D/190T WR PU 4000 мм в. ст. |
| Водостійкість тенту | 4000 мм в ст. |
| Внутрішній намет | 100% поліестер |
| Підлога | армований терпаулінг 10000 мм в. ст. |
Опис Намет Tramp Lite Fly 3 одношаровий Sand (UTLT-003-sand)
Тримісний універсальний туристичний намет Tramp Lite Fly 3.
Призначений для нескладних та нетривалих туристичних походів та відпочинку на природі у весняну, літню та осінню пору.
Особливості:
- Одношаровий намет із містким тамбуром.
- Вхід спального відділення продубльований москітною сіткою.
- Всі шви проклеєні.
- Вентиляційне вікно у верхівці шатра.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше