Намет Terra Incognita Stream 2 оранжевый (4823081503330)
Характеристики Намет Terra Incognita Stream 2 оранжевый (4823081503330)
| Призначення | для піших і гірських походів |
| Форма | півсфера |
| Місткість | двомісні |
| Кількість шарів | двошарові |
| Наявність тамбура | є |
| Каркас | алюміній |
| Зовнішній тент | 40D/240Т Nylon Double Rip Stop 6000 мм SILICONE |
| Водостійкість тенту | 6000 мм в. ст. |
| Внутрішній намет | 210T Polyester Rip Stop |
| Підлога | 190T Nylon 10000 мм |
Опис Намет Terra Incognita Stream 2 оранжевый (4823081503330)
Забезпечте собі максимально зручний відпочинок на природі з шашликами і ночівлею з наметом Terra Incognita Stream 2! Завдяки йому ви зможете насолодитися незабутньою романтикою походу і не відчувати при цьому незручностей. Він є чудовим варіантом для романтичних походів. Також підходить для сім'ї з дитиною. В ній ви зможете розміститися з комфортом.
Завдяки зручному і надійному покриттю ця палатка дуже зручна в застосуванні. Завдяки своїй компактності ви завжди зможете взяти з собою, не думаючи про те, як багато місця вона займає.
Намет Terra Incognita Stream 2 призначений для того, щоб дарувати вам комфорт в будь-яку погоду. В ньому ви будете відчувати себе затишно не тільки в теплу погоду, але і під час негоди, оскільки він надійно захистить вас від вітру і дощу. Додатковою перевагою є наявність невеликого тамбура.
Доставка Намет Terra Incognita Stream 2 оранжевый (4823081503330)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Намет Terra Incognita Stream 2 оранжевый (4823081503330)
| Призначення | для піших і гірських походів |
| Форма | півсфера |
| Місткість | двомісні |
| Кількість шарів | двошарові |
| Наявність тамбура | є |
| Каркас | алюміній |
| Зовнішній тент | 40D/240Т Nylon Double Rip Stop 6000 мм SILICONE |
| Водостійкість тенту | 6000 мм в. ст. |
| Внутрішній намет | 210T Polyester Rip Stop |
| Підлога | 190T Nylon 10000 мм |
Опис Намет Terra Incognita Stream 2 оранжевый (4823081503330)
Забезпечте собі максимально зручний відпочинок на природі з шашликами і ночівлею з наметом Terra Incognita Stream 2! Завдяки йому ви зможете насолодитися незабутньою романтикою походу і не відчувати при цьому незручностей. Він є чудовим варіантом для романтичних походів. Також підходить для сім'ї з дитиною. В ній ви зможете розміститися з комфортом.
Завдяки зручному і надійному покриттю ця палатка дуже зручна в застосуванні. Завдяки своїй компактності ви завжди зможете взяти з собою, не думаючи про те, як багато місця вона займає.
Намет Terra Incognita Stream 2 призначений для того, щоб дарувати вам комфорт в будь-яку погоду. В ньому ви будете відчувати себе затишно не тільки в теплу погоду, але і під час негоди, оскільки він надійно захистить вас від вітру і дощу. Додатковою перевагою є наявність невеликого тамбура.
Дізнатися детальніше