Характеристики Намет Tramp Peak 2 v2 (TRT-025)
| Призначення | для піших і гірських походів |
| Форма | півсфера |
| Місткість | двомісні |
| Кількість шарів | двошарові |
| Наявність тамбура | є |
| Каркас | алюміній |
| Зовнішній тент | поліестер 75D/190T Diamond RipStop PU, 8000 мм в. ст. |
| Водостійкість тенту | 8000 мм в. ст. |
| Внутрішній намет | поліестер |
| Підлога | поліестер 75D/190T 10000 мм в. ст. |
Опис Намет Tramp Peak 2 v2 (TRT-025)
Двомісна експедиційний намет Tramp Peak 2 з двома входами і двома тамбурами збільшення обсягу і площі.
Ідеальна для серйозних туристичних походів і тривалих експедицій в будь-яку пору року і при будь-яких погодних умовах
Особливості:
- Конструкція: двошарова "напівсфера"
- Снігова спідниця
- Розташування дуг: внутрішнє, під тентом
- Зовнішній тент намету стійкий до ультрафіолетового випромінювання
- Зовнішній тент має просочення, що затримує поширення вогню
- Додаткова консольна дуга збільшує площу і внутрішній обсяг тамбура, підвищує вытростійкість та вітрообтікаємість намету.
- Збільшений тамбур
- Світловідбиваючі відтяжки і елементи на вентиляції
- Два вентиляційних вікна
- Всі шви проклеєні
- Комплектується 3-граними кілочками яскравого кольору
- Тент: 100% поліестер 75D / 190T Diamond RipStop PU, 8000 мм в ст
- Внутрішній намет: 100% дихаючий поліестер RipStop
- Дно: 100% поліестер 75D / 190T 10000 мм в ст
- Каркас: Cплав ALU 7006 8,5 мм
- Розмір: 290 х 220 х 120 см
- Розмір в упаковці: 17 x 45 x 22 см
Чудові характеристики матеріалів, надійна конструкція, перевірена в різних умовах, міцні алюмінієві дуги - ось те, що потрібно справжньому мандрівнику!
Доставка Намет Tramp Peak 2 v2 (TRT-025)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Намет Tramp Peak 2 v2 (TRT-025)
| Призначення | для піших і гірських походів |
| Форма | півсфера |
| Місткість | двомісні |
| Кількість шарів | двошарові |
| Наявність тамбура | є |
| Каркас | алюміній |
| Зовнішній тент | поліестер 75D/190T Diamond RipStop PU, 8000 мм в. ст. |
| Водостійкість тенту | 8000 мм в. ст. |
| Внутрішній намет | поліестер |
| Підлога | поліестер 75D/190T 10000 мм в. ст. |
Опис Намет Tramp Peak 2 v2 (TRT-025)
Двомісна експедиційний намет Tramp Peak 2 з двома входами і двома тамбурами збільшення обсягу і площі.
Ідеальна для серйозних туристичних походів і тривалих експедицій в будь-яку пору року і при будь-яких погодних умовах
Особливості:
- Конструкція: двошарова "напівсфера"
- Снігова спідниця
- Розташування дуг: внутрішнє, під тентом
- Зовнішній тент намету стійкий до ультрафіолетового випромінювання
- Зовнішній тент має просочення, що затримує поширення вогню
- Додаткова консольна дуга збільшує площу і внутрішній обсяг тамбура, підвищує вытростійкість та вітрообтікаємість намету.
- Збільшений тамбур
- Світловідбиваючі відтяжки і елементи на вентиляції
- Два вентиляційних вікна
- Всі шви проклеєні
- Комплектується 3-граними кілочками яскравого кольору
- Тент: 100% поліестер 75D / 190T Diamond RipStop PU, 8000 мм в ст
- Внутрішній намет: 100% дихаючий поліестер RipStop
- Дно: 100% поліестер 75D / 190T 10000 мм в ст
- Каркас: Cплав ALU 7006 8,5 мм
- Розмір: 290 х 220 х 120 см
- Розмір в упаковці: 17 x 45 x 22 см
Чудові характеристики матеріалів, надійна конструкція, перевірена в різних умовах, міцні алюмінієві дуги - ось те, що потрібно справжньому мандрівнику!
Дізнатися детальніше