Призначення - універсальні, форма - півсфера, Місткість - п'ятимісні, Водостійкість тенту - 3000 мм в. ст., Висота - 2 м, Вага - 10.77 кг, Колір - пісочний
продавець: ФОП (без ПДВ)
13 696 грн
+3 дні
13 696 грн
+3 дні
Гарантія 12 місяців. Офіційна гарантія від виробника. Обмін / повернення товару протягом 14 днів.
Характеристики Намет Terra Incognita Grand 5 sand (4823081500247)
| Призначення | універсальні |
| Форма | півсфера |
| Місткість | п'ятимісні |
| Кількість шарів | двошарові |
| Наявність тамбура | є |
| Каркас | скловолокно (fiberglass) |
| Зовнішній тент | 185T Polyester 3000 мм |
| Водостійкість тенту | 3000 мм в. ст. |
| Внутрішній намет | 190T Polyester |
| Підлога | 150D Polyester Oxford 5000 мм |
Опис Намет Terra Incognita Grand 5 sand (4823081500247)
Намет Terra Incognita Grand 5 sand
Висококласна сімейна п'ятимісний намет для тривалого відпочинку, трьохсезонного призначення.
Просторий і високий тамбур ідеально підходить для розміщення багажу чи організації кемпінгової кухні. Можливість входу в тамбур з двох сторін і ефективна вентиляція забезпечують необхідний комфорт.
Висококласна сімейна п'ятимісний намет для тривалого відпочинку, трьохсезонного призначення.
Просторий і високий тамбур ідеально підходить для розміщення багажу чи організації кемпінгової кухні. Можливість входу в тамбур з двох сторін і ефективна вентиляція забезпечують необхідний комфорт.
Призначення - універсальні, форма - півсфера, Місткість - п'ятимісні, Водостійкість тенту - 3000 мм в. ст., Висота - 2 м, Вага - 10.77 кг, Колір - пісочний
продавець: ФОП (без ПДВ)
13 696 грн
+3 дні
Доставка Намет Terra Incognita Grand 5 sand (4823081500247)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Гарантія 12 місяців. Офіційна гарантія від виробника. Обмін / повернення товару протягом 14 днів.
Характеристики Намет Terra Incognita Grand 5 sand (4823081500247)
| Призначення | універсальні |
| Форма | півсфера |
| Місткість | п'ятимісні |
| Кількість шарів | двошарові |
| Наявність тамбура | є |
| Каркас | скловолокно (fiberglass) |
| Зовнішній тент | 185T Polyester 3000 мм |
| Водостійкість тенту | 3000 мм в. ст. |
| Внутрішній намет | 190T Polyester |
| Підлога | 150D Polyester Oxford 5000 мм |
Опис Намет Terra Incognita Grand 5 sand (4823081500247)
Намет Terra Incognita Grand 5 sand
Висококласна сімейна п'ятимісний намет для тривалого відпочинку, трьохсезонного призначення.
Просторий і високий тамбур ідеально підходить для розміщення багажу чи організації кемпінгової кухні. Можливість входу в тамбур з двох сторін і ефективна вентиляція забезпечують необхідний комфорт.
Висококласна сімейна п'ятимісний намет для тривалого відпочинку, трьохсезонного призначення.
Просторий і високий тамбур ідеально підходить для розміщення багажу чи організації кемпінгової кухні. Можливість входу в тамбур з двох сторін і ефективна вентиляція забезпечують необхідний комфорт.
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше