Накопичувач SSD mSATA 512GB Transcend (TS512GMSA230S)
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Накопичувач SSD mSATA 512GB Transcend (TS512GMSA230S)
| Тип накопичувача | внутрішній |
| Об'єм пам'яті | 512 GB |
| Тип флеш-пам'яті | 3D NAND |
| Форм-фактор | mSATA |
| Інтерфейс підключення | SATA III (6Gb/s) |
| Швидкість читання | 560 Mb/s |
| Швидкість запису | 500 Mb/s |
| Напрацювання на відмову | 2 млн.годин |
| TBW | 280 |
| Габарити | 50.8 x 29.85 x 4.85 мм |
Опис Накопичувач SSD mSATA 512GB Transcend (TS512GMSA230S)
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Накопичувач SSD mSATA 512GB Transcend (TS512GMSA230S)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Накопичувач SSD mSATA 512GB Transcend (TS512GMSA230S)
| Тип накопичувача | внутрішній |
| Об'єм пам'яті | 512 GB |
| Тип флеш-пам'яті | 3D NAND |
| Форм-фактор | mSATA |
| Інтерфейс підключення | SATA III (6Gb/s) |
| Швидкість читання | 560 Mb/s |
| Швидкість запису | 500 Mb/s |
| Напрацювання на відмову | 2 млн.годин |
| TBW | 280 |
| Габарити | 50.8 x 29.85 x 4.85 мм |
Опис Накопичувач SSD mSATA 512GB Transcend (TS512GMSA230S)
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше
Відгуки та питання покупців Накопичувач SSD mSATA 512GB Transcend (TS512GMSA230S)