Серія - SSD370, 64 GB, MLC, 2.5", SATA III (6Gb/s), Швидкість читання - 570 MB/s, Швидкість запису - 470 Mb/s, 99.8 x 69.8 x 7 мм, до 53 г
Знятий з виробництва
код: U0585854 сьогодні
код: U0729229 сьогодні
код: U0729227 сьогодні
Характеристики Накопичувач SSD 2.5" 64GB Transcend (TS64GSSD370)
| Тип накопичувача | внутрішній |
| Серія | SSD370 |
| Об'єм пам'яті | 64 GB |
| Тип флеш-пам'яті | MLC |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Інтерфейс підключення | SATA III (6Gb/s) |
| Швидкість читання | 570 MB/s |
| Швидкість запису | 470 Mb/s |
| Напрацювання на відмову | 2 млн.годин |
| Енергоспоживання | робоче: 3.67 Вт, очікування: 0.55 Вт |
Опис Накопичувач SSD 2.5" 64GB Transcend (TS64GSSD370)
SSD 2.5" 64GB Transcend (TS64GSSD370)- відмінне рішення для апгрейда мобільного комп'ютера. Сучасний інтерфейс підключення і висока швидкість доступу до даних значно знижують час запуску операційної системи і збільшують продуктивність у ресурсномістких додатків. Даний накопичувач може отримувати декілька команд одночасно і вибирати для їх виконання найбільш ефективну послідовність.
Серія - SSD370, 64 GB, MLC, 2.5", SATA III (6Gb/s), Швидкість читання - 570 MB/s, Швидкість запису - 470 Mb/s, 99.8 x 69.8 x 7 мм, до 53 г
Знятий з виробництва
код: U0585854 сьогодні
код: U0729229 сьогодні
код: U0729227 сьогодні
Характеристики Накопичувач SSD 2.5" 64GB Transcend (TS64GSSD370)
| Тип накопичувача | внутрішній |
| Серія | SSD370 |
| Об'єм пам'яті | 64 GB |
| Тип флеш-пам'яті | MLC |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Інтерфейс підключення | SATA III (6Gb/s) |
| Швидкість читання | 570 MB/s |
| Швидкість запису | 470 Mb/s |
| Напрацювання на відмову | 2 млн.годин |
| Енергоспоживання | робоче: 3.67 Вт, очікування: 0.55 Вт |
Опис Накопичувач SSD 2.5" 64GB Transcend (TS64GSSD370)
SSD 2.5" 64GB Transcend (TS64GSSD370)- відмінне рішення для апгрейда мобільного комп'ютера. Сучасний інтерфейс підключення і висока швидкість доступу до даних значно знижують час запуску операційної системи і збільшують продуктивність у ресурсномістких додатків. Даний накопичувач може отримувати декілька команд одночасно і вибирати для їх виконання найбільш ефективну послідовність.
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна без ПДВ
Даний товар звільнено від оподаткування.
Доступний для придбання юридичним особам з наданням повного пакета документів.
Можливе заключення договору поставки.
Мої організації
Відгуки та питання покупців Накопичувач SSD 2.5" 64GB Transcend (TS64GSSD370)