Накопичувач SSD 2.5" 32GB Goodram (SSD32G25S2MGYSM2244BW / 32G25S2MGYSM2244)
код: U0038201
Серія - Play, 32 GB, MLC, 2.5", SATA II (3Gb/s), Швидкість читання - 150 Mb/s, Швидкість запису - 50 Mb/s
Знятий з виробництва
Топ продажів
Вибір ITBOX
Топ продажів
код: U0826189 сьогодні
Характеристики Накопичувач SSD 2.5" 32GB Goodram (SSD32G25S2MGYSM2244BW / 32G25S2MGYSM2244)
| Серія | Play |
| Об'єм пам'яті | 32 GB |
| Тип флеш-пам'яті | MLC |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Інтерфейс підключення | SATA II (3Gb/s) |
| Швидкість читання | 150 Mb/s |
| Швидкість запису | 50 Mb/s |
| Напрацювання на відмову | 1.0 млн. годин |
| Тип поставки | BOX |
| Виробник | Goodram |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Накопичувач SSD 2.5" 32GB Goodram (SSD32G25S2MGYSM2244BW / 32G25S2MGYSM2244)
Твердотільні диски GOODRAM - доказ того, що сучасні технології не обов'язково повинні бути дорогими. Завдяки застосуванню осередків MLC і розширеному контролеру, SSD GOODRAM Play 32GB 2.5 "(SSD32G25S2MGYSM2244) забезпечує ефективну роботу в мобільних пристроях.
Серія - Play, 32 GB, MLC, 2.5", SATA II (3Gb/s), Швидкість читання - 150 Mb/s, Швидкість запису - 50 Mb/s
Знятий з виробництва
Топ продажів
Вибір ITBOX
Топ продажів
код: U0826189 сьогодні
Характеристики Накопичувач SSD 2.5" 32GB Goodram (SSD32G25S2MGYSM2244BW / 32G25S2MGYSM2244)
| Серія | Play |
| Об'єм пам'яті | 32 GB |
| Тип флеш-пам'яті | MLC |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Інтерфейс підключення | SATA II (3Gb/s) |
| Швидкість читання | 150 Mb/s |
| Швидкість запису | 50 Mb/s |
| Напрацювання на відмову | 1.0 млн. годин |
| Тип поставки | BOX |
| Виробник | Goodram |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Накопичувач SSD 2.5" 32GB Goodram (SSD32G25S2MGYSM2244BW / 32G25S2MGYSM2244)
Твердотільні диски GOODRAM - доказ того, що сучасні технології не обов'язково повинні бути дорогими. Завдяки застосуванню осередків MLC і розширеному контролеру, SSD GOODRAM Play 32GB 2.5 "(SSD32G25S2MGYSM2244) забезпечує ефективну роботу в мобільних пристроях.
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна без ПДВ
Даний товар звільнено від оподаткування.
Доступний для придбання юридичним особам з наданням повного пакета документів.
Можливе заключення договору поставки.
Мої організації