Накопичувач SSD 2.5" 128GB Caiman Wibrand (WI2.5SSD/CA128GB)
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Накопичувач SSD 2.5" 128GB Caiman Wibrand (WI2.5SSD/CA128GB)
| Тип накопичувача | внутрішній |
| Об'єм пам'яті | 128 GB |
| Тип флеш-пам'яті | 3D TLC NAND |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Інтерфейс підключення | SATA III (6Gb/s) |
| Швидкість читання | 560 Mb/s |
| Швидкість запису | 470 Mb/s |
| Напрацювання на відмову | 1.5 млн. годин |
| Габарити | 100 х 69 х 7 мм |
| Колір | чорний |
Опис Накопичувач SSD 2.5" 128GB Caiman Wibrand (WI2.5SSD/CA128GB)
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Накопичувач SSD 2.5" 128GB Caiman Wibrand (WI2.5SSD/CA128GB)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Накопичувач SSD 2.5" 128GB Caiman Wibrand (WI2.5SSD/CA128GB)
| Тип накопичувача | внутрішній |
| Об'єм пам'яті | 128 GB |
| Тип флеш-пам'яті | 3D TLC NAND |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Інтерфейс підключення | SATA III (6Gb/s) |
| Швидкість читання | 560 Mb/s |
| Швидкість запису | 470 Mb/s |
| Напрацювання на відмову | 1.5 млн. годин |
| Габарити | 100 х 69 х 7 мм |
| Колір | чорний |
Опис Накопичувач SSD 2.5" 128GB Caiman Wibrand (WI2.5SSD/CA128GB)
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше
Відгуки та питання покупців Накопичувач SSD 2.5" 128GB Caiman Wibrand (WI2.5SSD/CA128GB)