+ 44 бала ITbox
Ціна з ПДВ
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
1 349 грн
+2 дні
Характеристики Набір свердл і біт Ryobi RAK60DDF, 60од. (5132002248)
| Комплектація набору | набір біт, свердла по бетону, свердла по дереву, свердла по металу, торцювальні насадки, тримач для біт |
| Кількість предметів в наборі | 60 |
| Діаметр свердел по металу | 1.5 мм, 2 мм, 2.5 мм, 3 мм, 3.2 мм, 3.5 мм, 4 мм, 5 мм, 6 мм |
| Діаметр свердел по бетону | 4 мм, 5 мм, 5.5 мм, 6.5 мм, 7 мм |
| Тип хвостовика | циліндричний |
| Тип шліца біт | зірочка (Torx), плоский (SL), хрестоподібний (PH), хрестоподібний з насічками (PZ), шестигранний (Hex,H) |
| Довжина змінних біт | 25 мм, 50 мм |
| Упаковка | пластиковий кейс |
| Виробник | Ryobi |
| Штрихкод | 4892210112941 |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Набір свердл і біт Ryobi RAK60DDF, 60од. (5132002248)
Акція
кількість предметів в наборі - 60, Тип хвостовика - циліндричний, упаковка - пластиковий кейс
+ 44 бала ITbox
Ціна з ПДВ
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
1 349 грн
+2 дні
Доставка Набір свердл і біт Ryobi RAK60DDF, 60од. (5132002248)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Набір свердл і біт Ryobi RAK60DDF, 60од. (5132002248)
| Комплектація набору | набір біт, свердла по бетону, свердла по дереву, свердла по металу, торцювальні насадки, тримач для біт |
| Кількість предметів в наборі | 60 |
| Діаметр свердел по металу | 1.5 мм, 2 мм, 2.5 мм, 3 мм, 3.2 мм, 3.5 мм, 4 мм, 5 мм, 6 мм |
| Діаметр свердел по бетону | 4 мм, 5 мм, 5.5 мм, 6.5 мм, 7 мм |
| Тип хвостовика | циліндричний |
| Тип шліца біт | зірочка (Torx), плоский (SL), хрестоподібний (PH), хрестоподібний з насічками (PZ), шестигранний (Hex,H) |
| Довжина змінних біт | 25 мм, 50 мм |
| Упаковка | пластиковий кейс |
| Виробник | Ryobi |
| Штрихкод | 4892210112941 |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Набір свердл і біт Ryobi RAK60DDF, 60од. (5132002248)
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна з ПДВ
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше