3, кругла, знімна ручка - 1 шт, сковорідка 24, 28 см, 24 см, 28 см, Діаметр сковорідки - 24 см, 28 см, Матеріал - алюміній, кришка відсутня, сірий, 1.525 кг
Характеристики Набір посуду Tefal Ingenio Renew 3 предмета (L2609502)
| Серія | Ingenio |
| Кількість у наборі | 3 |
| Комплектація | знімна ручка - 1 шт, сковорідка 24, 28 см |
| Форма | кругла |
| Діаметр | 24 см, 28 см |
| Діаметр сковорідки | 24 см, 28 см |
| Матеріал | алюміній |
| Тип внутрішнього покриття | керамічне |
| Матеріал ручки | бакеліт, нержавіюча сталь |
| Кришка | кришка відсутня |
Опис Набір посуду Tefal Ingenio Renew 3 предмета (L2609502)
Tefal Ingenio Renew - це серія сковорідок, що впроваджує нові стандарти у приготуванні їжі з керамічним покриттям, забезпечуючи бездоганний смак та максимальний комфорт у кулінарних експериментах. Однією з ключових переваг цих сковорідок – знімна ручка, це можливість готувати на плиті, запікати у духовці та подавати на стіл. Інноваційна система закривання кришки з 4 зажимами гарантує герметичність та безпеку, а технологія Inoceram Glide надає антипригарні властивості, забезпечуючи легке і швидке ковзання під час приготування їжі. Сковорода має алюмінієву основу, виготовлену на 100% із перероблених матеріалів, та упаковку з переробленого картону, що підтверджує відповідальність компанії перед навколишнім середовищем
3, кругла, знімна ручка - 1 шт, сковорідка 24, 28 см, 24 см, 28 см, Діаметр сковорідки - 24 см, 28 см, Матеріал - алюміній, кришка відсутня, сірий, 1.525 кг
Немає в наявності 2 969 грн
Характеристики Набір посуду Tefal Ingenio Renew 3 предмета (L2609502)
| Серія | Ingenio |
| Кількість у наборі | 3 |
| Комплектація | знімна ручка - 1 шт, сковорідка 24, 28 см |
| Форма | кругла |
| Діаметр | 24 см, 28 см |
| Діаметр сковорідки | 24 см, 28 см |
| Матеріал | алюміній |
| Тип внутрішнього покриття | керамічне |
| Матеріал ручки | бакеліт, нержавіюча сталь |
| Кришка | кришка відсутня |
Опис Набір посуду Tefal Ingenio Renew 3 предмета (L2609502)
Tefal Ingenio Renew - це серія сковорідок, що впроваджує нові стандарти у приготуванні їжі з керамічним покриттям, забезпечуючи бездоганний смак та максимальний комфорт у кулінарних експериментах. Однією з ключових переваг цих сковорідок – знімна ручка, це можливість готувати на плиті, запікати у духовці та подавати на стіл. Інноваційна система закривання кришки з 4 зажимами гарантує герметичність та безпеку, а технологія Inoceram Glide надає антипригарні властивості, забезпечуючи легке і швидке ковзання під час приготування їжі. Сковорода має алюмінієву основу, виготовлену на 100% із перероблених матеріалів, та упаковку з переробленого картону, що підтверджує відповідальність компанії перед навколишнім середовищем
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна з ПДВ
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше