Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Набір посуду MasterPro Smart, 8 предметів (BGEU-5599)
| Серія | Smart |
| Кількість у наборі | 8 |
| Комплектація | захисній протектор 4 шт, сковорода - 3 шт, сковорода гриль |
| Форма | кругла |
| Діаметр | 20 см, 24 см, 28 см, 32 х 23 см |
| Діаметр сковорідки | 20 см, 24 см, 28 см |
| Матеріал | нержавіюча сталь |
| Тип внутрішнього покриття | Fusion HR |
| Матеріал ручки | нержавіюча сталь, силікон |
| Кришка | кришка відсутня |
Опис Набір посуду MasterPro Smart, 8 предметів (BGEU-5599)
Набір MasterPro Smart включає сковорідки та пательню-гриль. Оснащений антипригарним покриттям PPG FUSION® HR, сумісний з усіма типами плит. У комплекті також 4 захисні протектори.
Комплектація:
- Сковорідки 20 см, 24 см, 28 см.
- Пательня-гриль 32 х 23 см.
- 4 захисні протектори.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Набір посуду MasterPro Smart, 8 предметів (BGEU-5599)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Набір посуду MasterPro Smart, 8 предметів (BGEU-5599)
| Серія | Smart |
| Кількість у наборі | 8 |
| Комплектація | захисній протектор 4 шт, сковорода - 3 шт, сковорода гриль |
| Форма | кругла |
| Діаметр | 20 см, 24 см, 28 см, 32 х 23 см |
| Діаметр сковорідки | 20 см, 24 см, 28 см |
| Матеріал | нержавіюча сталь |
| Тип внутрішнього покриття | Fusion HR |
| Матеріал ручки | нержавіюча сталь, силікон |
| Кришка | кришка відсутня |
Опис Набір посуду MasterPro Smart, 8 предметів (BGEU-5599)
Набір MasterPro Smart включає сковорідки та пательню-гриль. Оснащений антипригарним покриттям PPG FUSION® HR, сумісний з усіма типами плит. У комплекті також 4 захисні протектори.
Комплектація:
- Сковорідки 20 см, 24 см, 28 см.
- Пательня-гриль 32 х 23 см.
- 4 захисні протектори.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше