Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Набір посуду KitchenAid SSS, 8 предметів (CC004221-001)
| Серія | SSS |
| Кількість у наборі | 8 |
| Комплектація | ківш - 3 шт, кришка - 3 шт, сковорода - 2 шт |
| Форма | кругла |
| Діаметр | 16 см, 18 см, 20 см, 28 см |
| Діаметр ківшу | 16 см, 18 см, 20 см |
| Діаметр сковорідки | 20 см, 28 см |
| Матеріал | алюміній |
| Тип внутрішнього покриття | керамічне |
| Матеріал ручки | нержавіюча сталь |
Опис Набір посуду KitchenAid SSS, 8 предметів (CC004221-001)
KitchenAid SSS CC004221-001 - Набір посуду із ковшів з кришками з нержавіючої сталі 16/18/20 см і комплектом сковорідок 20 + 28 см нержавіючої сталі з керамічним антипригарним покриттям з вигнутим бортиком для легкого наливання без крапель. Можна використовувати в духовці при температурі до 220°C, включаючи кришки. Можна мити в посудомийній машині для легкого очищення. Цей набір посуду підходить для всіх типів плит, включаючи індукційні.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Набір посуду KitchenAid SSS, 8 предметів (CC004221-001)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Набір посуду KitchenAid SSS, 8 предметів (CC004221-001)
| Серія | SSS |
| Кількість у наборі | 8 |
| Комплектація | ківш - 3 шт, кришка - 3 шт, сковорода - 2 шт |
| Форма | кругла |
| Діаметр | 16 см, 18 см, 20 см, 28 см |
| Діаметр ківшу | 16 см, 18 см, 20 см |
| Діаметр сковорідки | 20 см, 28 см |
| Матеріал | алюміній |
| Тип внутрішнього покриття | керамічне |
| Матеріал ручки | нержавіюча сталь |
Опис Набір посуду KitchenAid SSS, 8 предметів (CC004221-001)
KitchenAid SSS CC004221-001 - Набір посуду із ковшів з кришками з нержавіючої сталі 16/18/20 см і комплектом сковорідок 20 + 28 см нержавіючої сталі з керамічним антипригарним покриттям з вигнутим бортиком для легкого наливання без крапель. Можна використовувати в духовці при температурі до 220°C, включаючи кришки. Можна мити в посудомийній машині для легкого очищення. Цей набір посуду підходить для всіх типів плит, включаючи індукційні.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше