Набір посуду Ardesto Gemini Gourmet Andria 6 пред (AR1906GPS)
код: U0763598
6, кругла, ківш 16 см, каструля - 2 шт, 20 см, 18 см, 16 см, 2.3 л, 3.2 л, 1.6 л, 2.4 мм, Матеріал - нержавіюча сталь, скло, нержавіюча сталь
Немає в наявності 1 342 грн
Характеристики Набір посуду Ardesto Gemini Gourmet Andria 6 пред (AR1906GPS)
| Кількість у наборі | 6 |
| Комплектація | ківш 16 см, каструля - 2 шт |
| Форма | кругла |
| Діаметр | 16 см, 18 см, 20 см |
| Об'єм | 1.6 л, 2.3 л, 3.2 л |
| Товщина дна | 2.4 мм |
| Матеріал | нержавіюча сталь |
| Матеріал ручки | нержавіюча сталь |
| Кришка | скло |
| Сумісність з плитами | індукційні плити, газові плити, електричні плити |
Опис Набір посуду Ardesto Gemini Gourmet Andria 6 пред (AR1906GPS)
Посуд з набору серії Gemini Gourmet Andria виготовлено з нержавіючої сталі. Посуд поставляється з термостійкими скляними кришками з отвором для пари та сумісний з усіма видами плит, включаючи індукційну. Для очищення посуду можна використовувати посудомийну машину.
6, кругла, ківш 16 см, каструля - 2 шт, 20 см, 18 см, 16 см, 2.3 л, 3.2 л, 1.6 л, 2.4 мм, Матеріал - нержавіюча сталь, скло, нержавіюча сталь
Немає в наявності 1 342 грн
Характеристики Набір посуду Ardesto Gemini Gourmet Andria 6 пред (AR1906GPS)
| Кількість у наборі | 6 |
| Комплектація | ківш 16 см, каструля - 2 шт |
| Форма | кругла |
| Діаметр | 16 см, 18 см, 20 см |
| Об'єм | 1.6 л, 2.3 л, 3.2 л |
| Товщина дна | 2.4 мм |
| Матеріал | нержавіюча сталь |
| Матеріал ручки | нержавіюча сталь |
| Кришка | скло |
| Сумісність з плитами | індукційні плити, газові плити, електричні плити |
Опис Набір посуду Ardesto Gemini Gourmet Andria 6 пред (AR1906GPS)
Посуд з набору серії Gemini Gourmet Andria виготовлено з нержавіючої сталі. Посуд поставляється з термостійкими скляними кришками з отвором для пари та сумісний з усіма видами плит, включаючи індукційну. Для очищення посуду можна використовувати посудомийну машину.
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна з ПДВ
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше
Відгуки та питання покупців Набір посуду Ardesto Gemini Gourmet Andria 6 пред (AR1906GPS)