Характеристики Набір посуду Ardesto Gemini Gourmet 6 предметів (AR1906PS)
| Серія | Gemini Gourmet |
| Кількість у наборі | 6 |
| Комплектація | ковш, традиційна |
| Форма | кругла |
| Діаметр | 16 см, 18 см, 20 см |
| Об'єм | 1.8 л, 2.5 л, 3.4 л |
| Товщина дна | 2.4 мм |
| Матеріал | нержавіюча сталь |
| Матеріал ручки | нержавіюча сталь |
| Кришка | скло |
Опис Набір посуду Ardesto Gemini Gourmet 6 предметів (AR1906PS)
Посуд з набору серії Gemini Gourmet виготовлено з нержавіючої сталі. Посуд поставляється з термостійкими скляними кришками з отвором для пари та сумісний з усіма видами плит, включаючи індукційну. Для очищення посуду можна використовувати посудомийну машину.
Характеристики Набір посуду Ardesto Gemini Gourmet 6 предметів (AR1906PS)
| Серія | Gemini Gourmet |
| Кількість у наборі | 6 |
| Комплектація | ковш, традиційна |
| Форма | кругла |
| Діаметр | 16 см, 18 см, 20 см |
| Об'єм | 1.8 л, 2.5 л, 3.4 л |
| Товщина дна | 2.4 мм |
| Матеріал | нержавіюча сталь |
| Матеріал ручки | нержавіюча сталь |
| Кришка | скло |
Опис Набір посуду Ardesto Gemini Gourmet 6 предметів (AR1906PS)
Посуд з набору серії Gemini Gourmet виготовлено з нержавіючої сталі. Посуд поставляється з термостійкими скляними кришками з отвором для пари та сумісний з усіма видами плит, включаючи індукційну. Для очищення посуду можна використовувати посудомийну машину.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше