Характеристики Набір кемпінгових меблів Voltronic DT-4251
| Тип | складна |
| Матеріал | пластик |
| Максимальне навантаження | на стіл - 30 кг, на стілець - 110 кг |
| Розміри | столу: 120 х 80 х 70 см, стільця: 41 х 34 х 29 см |
| Вага | 7.5 кг |
| Колір | коричневий, сріблястий |
| Виробник | Voltronic |
| Штрихкод | 6956947042518 |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Набір кемпінгових меблів Voltronic DT-4251
Компактний столик і стільці, що складаються - це зручний варіант, коли ви виїхали за місто, на природу, на кемпінг або в похід. Завдяки своїй конструкції, набір не займе багато місця, і не обтяжуватиме вас своєю вагою.
- Пікніковий комплект на 4 особи
- Рама столу та стільців виготовлені з алюмінію
- Ергономічна конструкція, що складається, не дозволяє ніжкам провалюватися в грунт під навантаженням
- Вага комплекту - 7.5 кг
- Розмір столу: 120x70x80 см, упакованого - 65 х 7 х 65 см
- Розмір стільця: 41 х 29 х 34 см
- Матеріал стільця: Оксфорд 600D
- Навантаження на стіл - 30 кг, на стілець - 110 кг
Характеристики Набір кемпінгових меблів Voltronic DT-4251
| Тип | складна |
| Матеріал | пластик |
| Максимальне навантаження | на стіл - 30 кг, на стілець - 110 кг |
| Розміри | столу: 120 х 80 х 70 см, стільця: 41 х 34 х 29 см |
| Вага | 7.5 кг |
| Колір | коричневий, сріблястий |
| Виробник | Voltronic |
| Штрихкод | 6956947042518 |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Набір кемпінгових меблів Voltronic DT-4251
Компактний столик і стільці, що складаються - це зручний варіант, коли ви виїхали за місто, на природу, на кемпінг або в похід. Завдяки своїй конструкції, набір не займе багато місця, і не обтяжуватиме вас своєю вагою.
- Пікніковий комплект на 4 особи
- Рама столу та стільців виготовлені з алюмінію
- Ергономічна конструкція, що складається, не дозволяє ніжкам провалюватися в грунт під навантаженням
- Вага комплекту - 7.5 кг
- Розмір столу: 120x70x80 см, упакованого - 65 х 7 х 65 см
- Розмір стільця: 41 х 29 х 34 см
- Матеріал стільця: Оксфорд 600D
- Навантаження на стіл - 30 кг, на стілець - 110 кг
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше