Характеристики М'ясорубка DEX DMG-355Q
| Номінальна потужність | 1500 Вт |
| Продуктивність | 1.7 кг/хв |
| Функція "Реверс" | так |
| Насадки | насадка для ковбасок, соковижималка, терка |
| Диски для фаршу | 2 шт |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Довжина шнура | 1.2 м |
| Колір | білий |
| Виробник | DEX |
| Штрихкод | 4820102883488 |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис М'ясорубка DEX DMG-355Q
DEX DMG 355 Q - це надійна і мульти-функціональна м'ясорубка для швидкого та ефективного виконання різних щоденних завдань на кухні.
Особливості моделі:
- потужний мотор з граничним навантаженням 1500Вт забезпечує швидку роботу і високу продуктивність м'ясорубки;
- основною особливістю даної моделі є наявність в комплектації спеціальних насадок, завдяки яким, м'ясорубка дозволить приготувати не тільки м'ясний або рибний фарш, але і ковбаси, «Кебе», нашаткувати або натерти кількома способами овочі, а також, за допомогою насадки-соковижималки, приготувати свіжий сік з томатів, ягід, м'яких овочів і фруктів;
- завдяки розширеному набору різноманітних насадок для безлічі функцій – DMG 355Q стане універсальним помічником на Вашій кухні.
Характеристики М'ясорубка DEX DMG-355Q
| Номінальна потужність | 1500 Вт |
| Продуктивність | 1.7 кг/хв |
| Функція "Реверс" | так |
| Насадки | насадка для ковбасок, соковижималка, терка |
| Диски для фаршу | 2 шт |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Довжина шнура | 1.2 м |
| Колір | білий |
| Виробник | DEX |
| Штрихкод | 4820102883488 |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис М'ясорубка DEX DMG-355Q
DEX DMG 355 Q - це надійна і мульти-функціональна м'ясорубка для швидкого та ефективного виконання різних щоденних завдань на кухні.
Особливості моделі:
- потужний мотор з граничним навантаженням 1500Вт забезпечує швидку роботу і високу продуктивність м'ясорубки;
- основною особливістю даної моделі є наявність в комплектації спеціальних насадок, завдяки яким, м'ясорубка дозволить приготувати не тільки м'ясний або рибний фарш, але і ковбаси, «Кебе», нашаткувати або натерти кількома способами овочі, а також, за допомогою насадки-соковижималки, приготувати свіжий сік з томатів, ягід, м'яких овочів і фруктів;
- завдяки розширеному набору різноманітних насадок для безлічі функцій – DMG 355Q стане універсальним помічником на Вашій кухні.
Дізнатися детальніше
Даний товар звільнено від оподаткування.
Доступний для придбання юридичним особам з наданням повного пакета документів.
Можливе заключення договору поставки.
Мої організації