номінальна потужність - 1200 Вт, продуктивність - 1.3 кг/хв, захист мотора від перегріву - так, габарити - 415 x 235 x 250 мм, вага - 3.8 кг
Знятий з виробництва
Топ продажів
Топ продажів
Характеристики М'ясорубка DEX DMG 125
| Максимальна потужність | 1200 Вт |
| Номінальна потужність | 1200 Вт |
| Продуктивність | 1.3 кг/хв |
| Функція "Реверс" | так |
| Насадки | «кеббе», насадка для ковбасок, формочка для котлет, шинкування |
| Диски для фаршу | 3 шт |
| Захист мотора від перегріву | так |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Довжина шнура | 1.2 м |
| Габарити | 415 x 235 x 250 мм |
Опис М'ясорубка DEX DMG 125
Потужна м'ясорубка DEX DMG 125 буде для Вас першим помічником на кухні. Вона допоможе зробити фарш з будь-якого м'яса за допомогою трьох насадок з отворами великої, середньої і малої величини, які йдуть в комплекті.
номінальна потужність - 1200 Вт, продуктивність - 1.3 кг/хв, захист мотора від перегріву - так, габарити - 415 x 235 x 250 мм, вага - 3.8 кг
Знятий з виробництва
Топ продажів
Топ продажів
Характеристики М'ясорубка DEX DMG 125
| Максимальна потужність | 1200 Вт |
| Номінальна потужність | 1200 Вт |
| Продуктивність | 1.3 кг/хв |
| Функція "Реверс" | так |
| Насадки | «кеббе», насадка для ковбасок, формочка для котлет, шинкування |
| Диски для фаршу | 3 шт |
| Захист мотора від перегріву | так |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Довжина шнура | 1.2 м |
| Габарити | 415 x 235 x 250 мм |
Опис М'ясорубка DEX DMG 125
Потужна м'ясорубка DEX DMG 125 буде для Вас першим помічником на кухні. Вона допоможе зробити фарш з будь-якого м'яса за допомогою трьох насадок з отворами великої, середньої і малої величини, які йдуть в комплекті.
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна без ПДВ
Даний товар звільнено від оподаткування.
Доступний для придбання юридичним особам з наданням повного пакета документів.
Можливе заключення договору поставки.
Мої організації