бензиновий, 17, ручний, Робоча глибина - 30 см, Ширина захвату - 135 см, 3 вперед, 1 назад, 170 кг
Немає в наявності 30 569 грн
Характеристики Мотоблок Forte 1350G-3 NEW, колеса 12", 17кс (119898)
| Тип двигуна | бензиновий |
| Потужність, к.с. | 17 |
| Запуск двигуна | ручний |
| Робоча глибина | 30 см |
| Ширина захвату | 135 см |
| Число передач | 3 вперед, 1 назад |
| Можливість встановити додаткове обладнання | є |
| Вага | 170 кг |
| Виробник | Forte |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Мотоблок Forte 1350G-3 NEW, колеса 12", 17кс (119898)
бензиновий, 17, ручний, Робоча глибина - 30 см, Ширина захвату - 135 см, 3 вперед, 1 назад, 170 кг
Немає в наявності 30 569 грн
Характеристики Мотоблок Forte 1350G-3 NEW, колеса 12", 17кс (119898)
| Тип двигуна | бензиновий |
| Потужність, к.с. | 17 |
| Запуск двигуна | ручний |
| Робоча глибина | 30 см |
| Ширина захвату | 135 см |
| Число передач | 3 вперед, 1 назад |
| Можливість встановити додаткове обладнання | є |
| Вага | 170 кг |
| Виробник | Forte |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Мотоблок Forte 1350G-3 NEW, колеса 12", 17кс (119898)
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна з ПДВ
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше