Монокуляр X-TREME XM-8Х42 (122494)
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Монокуляр X-TREME XM-8Х42 (122494)
| Кратність наближення | 8х |
| Діаметр об'єктива | 42 мм |
| Винос зіниці | 18.6 мм |
| Найменша відстань фокусування | 3 м |
| Оптична конструкція | Porro |
| Лінзи | з багатошаровим покриттям (Multi coated) |
| Призми | BK7 |
| Корпус | пластик |
| Особливості | захисна кришка (2), корекція діоптрію: +4/-4 |
| Діаметр | 55 мм |
Опис Монокуляр X-TREME XM-8Х42 (122494)
Монокль - XM-8Х42 X-Treme ідеально підійде для спостереження та вивчення птахів та тварин у їхньому природному середовищі, а також сподобаються тим, хто займається вивченням міської архітектури та любителям спортивних заходів. Легкий корпус обтічної форми зручно лягає в руку.
Комплект поставки: монокуляр, захисні кришки об'єктива та окуляра, інструкція з експлуатації та гарантійний талон.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Монокуляр X-TREME XM-8Х42 (122494)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Монокуляр X-TREME XM-8Х42 (122494)
| Кратність наближення | 8х |
| Діаметр об'єктива | 42 мм |
| Винос зіниці | 18.6 мм |
| Найменша відстань фокусування | 3 м |
| Оптична конструкція | Porro |
| Лінзи | з багатошаровим покриттям (Multi coated) |
| Призми | BK7 |
| Корпус | пластик |
| Особливості | захисна кришка (2), корекція діоптрію: +4/-4 |
| Діаметр | 55 мм |
Опис Монокуляр X-TREME XM-8Х42 (122494)
Монокль - XM-8Х42 X-Treme ідеально підійде для спостереження та вивчення птахів та тварин у їхньому природному середовищі, а також сподобаються тим, хто займається вивченням міської архітектури та любителям спортивних заходів. Легкий корпус обтічної форми зручно лягає в руку.
Комплект поставки: монокуляр, захисні кришки об'єктива та окуляра, інструкція з експлуатації та гарантійний талон.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше