Монокуляр Konus KonuSmall 10x25 (2060)
Характеристики Монокуляр Konus KonuSmall 10x25 (2060)
| Кратність наближення | 10х |
| Діаметр об'єктива | 25 мм |
| Діаметр вихідної зіниці | 2.5 мм |
| Фактор сутінків | 15.8 |
| Світлосила | 6.25 |
| Найменша відстань фокусування | 5 м |
| Поле зору на 1000 м | 100 м |
| Оптична конструкція | Roof |
| Лінзи | з просвітлюючим покриттям (Coated) |
| Призми | BK7 |
Опис Монокуляр Konus KonuSmall 10x25 (2060)
KonuSmall 10x25 — це високоякісний монокуляр від Konus, який має металевий корпус із гумовими протиковзними вставками.
Компактні розміри дають змогу комфортно носити його з собою за потреби. Konus KonuSmall 10x25 є ідеальним практичним подарунком, до того ж постачається в подарунковій упаковці.
Особливості:
- Призми: ВАК-7
- Бризгозахищений
- Просвітлена оптика
- Прогумований корпус
Доставка Монокуляр Konus KonuSmall 10x25 (2060)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Монокуляр Konus KonuSmall 10x25 (2060)
| Кратність наближення | 10х |
| Діаметр об'єктива | 25 мм |
| Діаметр вихідної зіниці | 2.5 мм |
| Фактор сутінків | 15.8 |
| Світлосила | 6.25 |
| Найменша відстань фокусування | 5 м |
| Поле зору на 1000 м | 100 м |
| Оптична конструкція | Roof |
| Лінзи | з просвітлюючим покриттям (Coated) |
| Призми | BK7 |
Опис Монокуляр Konus KonuSmall 10x25 (2060)
KonuSmall 10x25 — це високоякісний монокуляр від Konus, який має металевий корпус із гумовими протиковзними вставками.
Компактні розміри дають змогу комфортно носити його з собою за потреби. Konus KonuSmall 10x25 є ідеальним практичним подарунком, до того ж постачається в подарунковій упаковці.
Особливості:
- Призми: ВАК-7
- Бризгозахищений
- Просвітлена оптика
- Прогумований корпус
Дізнатися детальніше