чи скористайтесь пошуком:
27", WOLED, 280 Гц, 16:9, 335 кд/м2, 1500:1, 526.5 х 604.4 х 187.5 мм, VESA - є, 100x100 мм, так, 6 кг, чорний Немає в наявності 30 522 грн
Аналог
код: U1137078
26.5", QD-OLED, 2560 x 1440, 240 Гц, 16:9, 400 кд/м2, 1 500 000:1, 25 Вт, 1 х 3.5мм Mini-Jack, 2 х HDMI 2.1, 1 х DisplayPort 1.4, регулювання нахилу, регулювання по висоті, 611 х 503 х 188 мм, VESA - 100x100 мм, 6.8 кг, чорний
26 724 грн
+ 496 балів ITbox
Аналог
код: U1132031
26.5", OLED, 2560 x 1440, 240 Гц, 16:9, 1300 кд/м2, 1 500 000:1, 26.8 вт, 3 x USB 2.0, 1 х 3.5мм Mini-Jack, 2 х HDMI 2.1, 1 х DisplayPort 1.4 out, поворотний екран (Pivot), регулювання нахилу, регулювання по висоті, 605 x 500 x 188 мм, VESA - 100x100 мм, немає, 6.6 кг, чорний
28 999 грн
+ 594 бала ITbox
Разом дешевше Монітор GIGABYTE MO27Q28G EK
Характеристики Монітор GIGABYTE MO27Q28G EK
| Діагональ дисплея | 27" |
| Тип матриці | WOLED |
| Частота оновлення екрану | 280 Гц |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Покриття | матове |
| Час реакції матриці | 0.03 мс |
| Яскравість | 335 кд/м2 |
| Контрастність статична | 1500:1 |
| Кути огляду (гориз./вертик.) | 178/178 |
| Максимальна кількість кольорів | 1.07 млрд |
| Крок між пікселами, мм | 0.2292 |
| Регулювання нахилу | -5 - 21° |
| Розміри з підставкою | 526.5 х 604.4 х 187.5 мм |
| VESA | є, 100x100 мм |
| Розміри без підставки | 350.2 х 604.4 х 54.4 мм |
| Вага без упаковки | 6 кг |
| Вбудовані колонки | так |
| Вага з упаковкою | 8.75 кг |
| Колір | чорний |
| Виробник | GIGABYTE |
| Штрихкод | 4719331872663 |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Читати повністю
Опис Монітор GIGABYTE MO27Q28G EK
27", WOLED, 280 Гц, 16:9, 335 кд/м2, 1500:1, 526.5 х 604.4 х 187.5 мм, VESA - є, 100x100 мм, так, 6 кг, чорний Немає в наявності 30 522 грн
Аналог
26 724 грн
+ 496 балів ITbox
Аналог
28 999 грн
+ 594 бала ITbox
Характеристики Монітор GIGABYTE MO27Q28G EK
| Діагональ дисплея | 27" |
| Тип матриці | WOLED |
| Частота оновлення екрану | 280 Гц |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Покриття | матове |
| Час реакції матриці | 0.03 мс |
| Яскравість | 335 кд/м2 |
| Контрастність статична | 1500:1 |
| Кути огляду (гориз./вертик.) | 178/178 |
| Максимальна кількість кольорів | 1.07 млрд |
| Крок між пікселами, мм | 0.2292 |
| Регулювання нахилу | -5 - 21° |
| Розміри з підставкою | 526.5 х 604.4 х 187.5 мм |
| VESA | є, 100x100 мм |
| Розміри без підставки | 350.2 х 604.4 х 54.4 мм |
| Вага без упаковки | 6 кг |
| Вбудовані колонки | так |
| Вага з упаковкою | 8.75 кг |
| Колір | чорний |
| Виробник | GIGABYTE |
| Штрихкод | 4719331872663 |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Читати повністю
Опис Монітор GIGABYTE MO27Q28G EK
Аксесуари Монітор GIGABYTE MO27Q28G EK
Аналоги Монітор GIGABYTE MO27Q28G EK
код: U1137078 в наявності
+ 496 балів ITbox
код: U1132031 в наявності
+ 594 бала ITbox
код: U1137079 в наявності
+ 1559 балів ITbox
код: U1136673 в наявності
+ 573 бала ITbox
код: U0954015 в наявності
+ 689 балів ITbox
код: U1146988 в наявності
+ 630 балів ITbox
код: U1142767 в наявності
+ 652 бала ITbox
код: U0978622 в наявності
+ 585 балів ITbox
код: U1141876 в наявності
+ 629 балів ITbox
код: U1140239 в наявності
+ 630 балів ITbox
код: U1094461 в наявності
+ 711 балів ITbox
код: U1129201 в наявності
+ 606 балів ITbox
код: U1098296 в наявності
+ 515 балів ITbox
код: U1051629 в наявності
+ 601 бал ITbox
код: U1124090 в наявності
+ 604 бала ITbox
Витратні матеріали Монітор GIGABYTE MO27Q28G EK
Програмне забезпечення Монітор GIGABYTE MO27Q28G EK
Бренди в категорії Монітори