чи скористайтесь пошуком:
27", IPS, 2560 x 1440, 320 Гц, 16:9, 250 кд/м2, 1000:1, 27 Вт, VESA - 100x100 мм, 5.82 кг, чорний Немає в наявності 12 684 грн
Аналог
код: U1134673
27", IPS, 2560 x 1440, 255 Гц, 16:9, 400 кд/м2, 1300:1, 23 Вт, 1 х HDMI, 1 х 3.5мм Mini-Jack, 1 х USB Type-C, 1 х DisplayPort, поворотний екран (Pivot), регулювання нахилу, регулювання по висоті, 503.4 х 614.8 х 188.7 мм, VESA - 100x100 мм, немає, 5.96 кг, білий
13 999 грн
+ 273 бала ITbox
Аналог
код: U1126905
27", IPS, 2560 x 1440, 144 Гц, 16:9, 350 кд/м2, 1500:1, 21.4 Вт, 1 х HDMI, 1 х DisplayPort, поворотний екран (Pivot), регулювання по висоті, VESA - 100x100 мм, білий
12 219 грн
+ 237 балів ITbox
Разом дешевше Монітор Acer XV270UF3bmiiprx (UM.HX0EE.323)
Характеристики Монітор Acer XV270UF3bmiiprx (UM.HX0EE.323)
| Діагональ дисплея | 27" |
| Тип матриці | IPS |
| Роздільна здатність | 2560 x 1440 |
| Частота оновлення екрану | 320 Гц |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Покриття | матове |
| Час реакції матриці | 1мс/0.5мс (GtG) |
| Яскравість | 250 кд/м2 |
| Контрастність статична | 1000:1 |
| Кути огляду (гориз./вертик.) | 178/178 |
| Максимальна кількість кольорів | 1.07 млрд |
| Технології поліпшення зображення | Bluelight Shield, Flicker-Less, HDR Ready (HDR 10) |
| Технології синхронізації | AMD FreeSync Premium |
| Споживана потужність в робочому режимі | 27 Вт |
| VESA | 100x100 мм |
| Вага без упаковки | 5.82 кг |
| Колір | чорний |
| Виробник | Acer |
| Штрихкод | 4711474371355 |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Читати повністю
Опис Монітор Acer XV270UF3bmiiprx (UM.HX0EE.323)
27", IPS, 2560 x 1440, 320 Гц, 16:9, 250 кд/м2, 1000:1, 27 Вт, VESA - 100x100 мм, 5.82 кг, чорний Немає в наявності 12 684 грн
Аналог
13 999 грн
+ 273 бала ITbox
Аналог
12 219 грн
+ 237 балів ITbox
Характеристики Монітор Acer XV270UF3bmiiprx (UM.HX0EE.323)
| Діагональ дисплея | 27" |
| Тип матриці | IPS |
| Роздільна здатність | 2560 x 1440 |
| Частота оновлення екрану | 320 Гц |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Покриття | матове |
| Час реакції матриці | 1мс/0.5мс (GtG) |
| Яскравість | 250 кд/м2 |
| Контрастність статична | 1000:1 |
| Кути огляду (гориз./вертик.) | 178/178 |
| Максимальна кількість кольорів | 1.07 млрд |
| Технології поліпшення зображення | Bluelight Shield, Flicker-Less, HDR Ready (HDR 10) |
| Технології синхронізації | AMD FreeSync Premium |
| Споживана потужність в робочому режимі | 27 Вт |
| VESA | 100x100 мм |
| Вага без упаковки | 5.82 кг |
| Колір | чорний |
| Виробник | Acer |
| Штрихкод | 4711474371355 |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Читати повністю
Опис Монітор Acer XV270UF3bmiiprx (UM.HX0EE.323)
Аксесуари Монітор Acer XV270UF3bmiiprx (UM.HX0EE.323)
Аналоги Монітор Acer XV270UF3bmiiprx (UM.HX0EE.323)
код: U1126905 в наявності
+ 237 балів ITbox
код: U1134673 в наявності
+ 273 бала ITbox
код: U1078636 в наявності
+ 217 балів ITbox
код: U1088736 в наявності
+ 241 бал ITbox
код: U1131376 в наявності
+ 89 балів ITbox
код: U0978682 в наявності
+ 211 балів ITbox
код: U0963914 в наявності
+ 239 балів ITbox
код: U1141194 в наявності
+ 289 балів ITbox
код: U0963915 в наявності
+ 237 балів ITbox
код: U1126909 в наявності
+ 212 балів ITbox
код: U1118057 в наявності
+ 277 балів ITbox
код: U1074290 в наявності
+ 245 балів ITbox
код: U1141189 в наявності
+ 286 балів ITbox
код: U1108221 в наявності
+ 266 балів ITbox
код: U1151732 в наявності
+ 299 балів ITbox
код: U1098309 в наявності
+ 246 балів ITbox
код: U1100816 в наявності
+ 250 балів ITbox
код: U1151731 в наявності
+ 299 балів ITbox
код: U1129200 в наявності
+ 293 бала ITbox
код: U1136679 в наявності
+ 268 балів ITbox
Витратні матеріали Монітор Acer XV270UF3bmiiprx (UM.HX0EE.323)
Програмне забезпечення Монітор Acer XV270UF3bmiiprx (UM.HX0EE.323)
Бренди в категорії Монітори