Характеристики Молочник Kela Flavoria 1,6 л (10184)
| Серія | Flavoria |
| Матеріал | нержавіюча сталь |
| Особливості | з ручкою |
| Використання у НВЧ | ні |
| Використання в посудомийній машині | так |
| Об'єм | 1.6 мл |
| Діаметр | 14 см |
| Висота | 12 см |
| Колір | нержавіюча сталь |
| Вага | 620 г |
Опис Молочник Kela Flavoria 1,6 л (10184)
Великий молочник Kela Flavoria із харчової неіржавкої сталі 18/10.
Його тепломістке капсульне дно виготовлене за технологією ударного склеювання, що зумовлює його стійкість до деформації та здатність оптимально розподіляти тепло під час нагрівання. Молочник підходить для приготування кавових напоїв у великих об'ємах, він сумісний з усіма типами плит, зокрема з індукційними. Може використовуватися за температури 220 °C.
Характеристики Молочник Kela Flavoria 1,6 л (10184)
| Серія | Flavoria |
| Матеріал | нержавіюча сталь |
| Особливості | з ручкою |
| Використання у НВЧ | ні |
| Використання в посудомийній машині | так |
| Об'єм | 1.6 мл |
| Діаметр | 14 см |
| Висота | 12 см |
| Колір | нержавіюча сталь |
| Вага | 620 г |
Опис Молочник Kela Flavoria 1,6 л (10184)
Великий молочник Kela Flavoria із харчової неіржавкої сталі 18/10.
Його тепломістке капсульне дно виготовлене за технологією ударного склеювання, що зумовлює його стійкість до деформації та здатність оптимально розподіляти тепло під час нагрівання. Молочник підходить для приготування кавових напоїв у великих об'ємах, він сумісний з усіма типами плит, зокрема з індукційними. Може використовуватися за температури 220 °C.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше