Модуль управління розумним будинком Ajax MultiTransmitter black
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Модуль управління розумним будинком Ajax MultiTransmitter black
| Бездротовий протокол | Jeweller |
| Робоча частота | 868 - 868.6 МГц |
| Управління | Android, iOS |
| Вхідна напруга | 110 - 255 В |
| Робоча температура | -10 ℃ - 40 ℃ |
| Вологість | до 75% |
| Матеріал | пластик |
| Розмір | 238 х 196 х 100 мм |
| Вага | 805 г |
| Колір | чорний |
Опис Модуль управління розумним будинком Ajax MultiTransmitter black



Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Модуль управління розумним будинком Ajax MultiTransmitter black
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Модуль управління розумним будинком Ajax MultiTransmitter black
| Бездротовий протокол | Jeweller |
| Робоча частота | 868 - 868.6 МГц |
| Управління | Android, iOS |
| Вхідна напруга | 110 - 255 В |
| Робоча температура | -10 ℃ - 40 ℃ |
| Вологість | до 75% |
| Матеріал | пластик |
| Розмір | 238 х 196 х 100 мм |
| Вага | 805 г |
| Колір | чорний |
Опис Модуль управління розумним будинком Ajax MultiTransmitter black



Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше