Модуль управління розумним будинком Ajax Hub 2 (4G) /чорна (Hub 2 (4G) чорна)
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Модуль управління розумним будинком Ajax Hub 2 (4G) /чорна (Hub 2 (4G) чорна)
| Бездротовий протокол | Jeweller, Wings |
| Робоча частота | 866 – 922 МГц |
| Управління | Android, iOS |
| Вхідна напруга | 110 - 240 В |
| Робоча температура | -10 ℃ - 40 ℃ |
| Особливості | захист від підробки, оповіщення про глушіння, тампер на відкриття та відрив |
| Вологість | до 75% |
| Матеріал | пластик |
| Розмір | 163 х 163 х 36 мм |
| Живлення | 220В |
Опис Модуль управління розумним будинком Ajax Hub 2 (4G) /чорна (Hub 2 (4G) чорна)



Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Модуль управління розумним будинком Ajax Hub 2 (4G) /чорна (Hub 2 (4G) чорна)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Модуль управління розумним будинком Ajax Hub 2 (4G) /чорна (Hub 2 (4G) чорна)
| Бездротовий протокол | Jeweller, Wings |
| Робоча частота | 866 – 922 МГц |
| Управління | Android, iOS |
| Вхідна напруга | 110 - 240 В |
| Робоча температура | -10 ℃ - 40 ℃ |
| Особливості | захист від підробки, оповіщення про глушіння, тампер на відкриття та відрив |
| Вологість | до 75% |
| Матеріал | пластик |
| Розмір | 163 х 163 х 36 мм |
| Живлення | 220В |
Опис Модуль управління розумним будинком Ajax Hub 2 (4G) /чорна (Hub 2 (4G) чорна)



Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше