Характеристики Модуль пам'яті для комп'ютера DDR3 8GB (2x4GB) 1600 MHz Team (TED38GM1600HC11DC01 / TED38G1600HC11DC01)
Тип пам'ятіDDR3
Об'єм пам'яті8 ГБ
Кількість модулів у наборі2
Частота пам'яті1600 МГц
ТаймінгиCL11
Напруга живлення1.5 В
Охолодженняз радіатором охолодження
ВиробникTeam
Залишити відгук
Оцінити:
DDR3, 8 ГБ, У наборі - 2, Частота пам'яті - 1600 МГц, Таймінги - CL11, Напруга живлення - 1.5 В