Мобільний телефон Oppo A53 4/64GB Fancy Blue (OFCPH2127_BLUE)
Характеристики Мобільний телефон Oppo A53 4/64GB Fancy Blue (OFCPH2127_BLUE)
| Форм-фактор | моноблок |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Формат SIM-карти | Nano |
| Покоління зв'язку (2G /3G/4G/5G) | 4G, 3G, 2G |
| Тип дисплея | LCD |
| Діагональ екрану | 6.43" |
| Роздільна здатність екрану | 1600 х 720 |
| Процесор | Qualcomm Snapdragon 460 |
| Частота процесора | 1.8 GHz |
| Кількість ядер | 8 core |
Опис Мобільний телефон Oppo A53 4/64GB Fancy Blue (OFCPH2127_BLUE)
Камера з трьома об'єктивами
Немає нічого неможливого з камерою 13 Мп високої чіткості, макрокамерою 2 Мп і blur-об'єктивом 2 Мп. Знімай у будь-яких умовах і розкривай свої творчі задуми.
Портрети з ефектом Боке
Ефект боке за портретного знімання підкреслить твою індивідуальність.
Знімай відео високої чіткості зі стабілізацією
Режим стабілізації забезпечує лише чітке й плавне відео, що наближається до рівня екшн-камер.
Характеристики Мобільний телефон Oppo A53 4/64GB Fancy Blue (OFCPH2127_BLUE)
| Форм-фактор | моноблок |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Формат SIM-карти | Nano |
| Покоління зв'язку (2G /3G/4G/5G) | 4G, 3G, 2G |
| Тип дисплея | LCD |
| Діагональ екрану | 6.43" |
| Роздільна здатність екрану | 1600 х 720 |
| Процесор | Qualcomm Snapdragon 460 |
| Частота процесора | 1.8 GHz |
| Кількість ядер | 8 core |
Опис Мобільний телефон Oppo A53 4/64GB Fancy Blue (OFCPH2127_BLUE)
Камера з трьома об'єктивами
Немає нічого неможливого з камерою 13 Мп високої чіткості, макрокамерою 2 Мп і blur-об'єктивом 2 Мп. Знімай у будь-яких умовах і розкривай свої творчі задуми.
Портрети з ефектом Боке
Ефект боке за портретного знімання підкреслить твою індивідуальність.
Знімай відео високої чіткості зі стабілізацією
Режим стабілізації забезпечує лише чітке й плавне відео, що наближається до рівня екшн-камер.
Дізнатися детальніше
Даний товар звільнено від оподаткування.
Доступний для придбання юридичним особам з наданням повного пакета документів.
Можливе заключення договору поставки.
Мої організації
Відгуки та питання покупців Мобільний телефон Oppo A53 4/64GB Fancy Blue (OFCPH2127_BLUE)